VEULEN Ons Dorpsfeest 23 Ja, a.s. zondag 9 juli is het weer ons dorpsfeest. Ja we mogen zeggen, want ieder jaar opnieuw hebben we dit feest samen gevierd met grote vreugde, en wij zijn ervan overtuigd dat wij ook a.s. zondag een mooi feest zullen vieren. Laten we er, zoals voorgaande jaren allemaal aan meewerken, dat het een mooi feest zal worden. Wij vertrouwen erop dat ook alle Veulenaren die niet meer in Veulen wonen, naar het Veulen zullen komen om samen het Veulense dorpsfeest te vieren. Veel is er de laatste weken hard gewerkt voor het dorpsplein in orde te krijgen en dat vele werk was ook een teken van de goede gemeenschap van de Veulenaren. Maar er zijn nog zoveel andere dingen die een bewijs zyn van onze hechte Veulense gemeenschap. moge dan ook het feest van a.s. zondag een bewijs zijn dat onze Veulense gemeenschap een fijne gemeenschap is. Laten we aanstaande zondag met velen de H.Mis vieren als dank voor het goede dat wij van de Heer mochten ontvangen en Hem vragen dat onze Veulense gemeenschap een echt goede gemeenschap mag blijven. Z* V B VEUTLEl* Maandag 17 juli gaan we fietsen bij goed weer Samenkomst om 19.00 uur bij de kerk. KINDERZESKAMP VEULEN 1995 Hallo jongens en meisjes A.s. zondag 9 juli is het dan zover, dan is weer de jaarlijkse zeskamp. Heb je je opgegeven, kom dan a.s. zondag om 13.00 uur naar de tent, want we willen om zeker 13.30 uur beginnen!! Tot zondag. DORPSRAAD VEULEN Aktie voor straatkinderen van RIO DE JANEIRO. Mede dankzij de spontane medewerking van Nico Knapen, waren alle 450 loten die de dorpsraad Veulen ter beschikking had gekregen in een mum van tyd verkocht. Namens de straatkinderen van Rio, Hartelijk dank!! De trekking van de loterij vindt woensdagavond 5 juli in Venray. plaats. De uitslag wordt iri de regionale bladen bekend gemaakt. De secretaris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 30