Alle inwoners van Veulen. Zoals u hebt kunnen zien is het dorpsplein thans opgeknapt. Dank zij de inzet van vrijwilligers is de opknapbeurt van het dorpsplein tot een goed einde gekomen. Hiervoor bedankt. Ook een dankwoord aan de zuster en de rector, die de helpers in de jpauzes hebben voorzien van koffie. Zonder deze mensen zou het karwei niet tot een goede afronding gekomen zijn. Nu het dorpsplein mooi beklinkerd is, en voorzien van parkeervakken, wordt u vriendelijk gevraagd om ook van deze parkeervakken gebruik te maken en de auto's niet kris kras op het terrein te parkeren. Zijn op het parkeerterrein de parkeervakken vol dan kunt u de auto ook parkeren op de parkeerplaatsnabij Spreeu- wenberg. Ook bestaat de mogelijkheid om de auto achter te kerk te parkeren. Wij zullen het ten zeerste op prijs stellen als van het dorpsplein op de juiste wijze gebruik wordt gemaakt. Eveneens verzoek aan de vaders/moeders, die hun kinderen van de school ophalen. Parkeer a.u.b. de auto niet op het grasveld tegenover de kerk, maar maak gebruik van het dorpsplein (parkeervakken)De kinderen kunnen, zoals gebruikelijk, de weg overste ken en via het aangelegde voetpad, een veilig heen komen zoeken naar de geparkeerde auto op het dorps plein. Verdere afwerking van dorpsplein. In september zal bekeken worden hoe we verder een en ander afronden. Financieel is op dit moment niet alles haalbaar. We hadden nog een bijdrage verwacht van het dorpsradenqverleg, maar Veulen kwam daarvoor "onbegrijpelijk" niet voor in aanmerking. Wat nog te doen? Het dorpsplein dient nog doorgetrokken te worden naar de overkant van de Veulenseweg. Waar nog een stukje beklinkerd moet worden. Veider moet nog een voetpad aangelegd worden naar. dé"-bejaardenwoningen. En de groenvoorziening tussen Spreeuwenberg en kerk dient nog een opknapbeurt te krijgen. Eveneens dienen nog enkele bomen te worden geplant. Verdere informatie volgt in september. Werkgroep Verfraaiing Dorpsplein Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 29