8 FC. AlMfflfrefvllCING TENNISVERENIGING Helaas heeft het Junior-Seniortoernooi maandag 5 juni niet kunnen plaatsvinden i.v.m. het slechte weer. We proberen dit toernooi toch nog een keer te organiseren na de zomervakantie. Exacte datum zal tijdig bekend worden gemaakt Technische commissie. ESTA'S WELPEN VERKENNERS De Verkenners bedanken de kookstaf, Jolanda en ank, en de chauffeurs, H. Voermans G. Jeuken G. Claassens A. Bos P. Bonants M. van Vegchel J. Fransen en J. Hermans voor het brengen en/of halen op het INTERKAMP in Krefeld. Jos Ruud Johan Erna en Toon. STEEG - NEEJS Sow..Dacht ik vorige week nog dat we na de kermis pas weer hoefden te voetballen, bleek dat toch niet helemaal te kloppen. Donderdag voor de kermis was er ook nog een wedstrijd te spelen en wel tegen Real Baerkens. Deze wedstrijd was de eerste in de zomeravondcompetitie die we op volle oorlogsstrekte kon den voetballen na alle promotiefeestjes en zo. Na de eerste drie verliespartijen in de competitie had iedereen er ook zin in om de vierde pot anders te laten verlopen dus dat beloofde wat. Vanaf het begin werd er een stevig tempo tegen aan gegooid en het balletje werd lekker rondgetikt zo lekker zelfs dat we zelf soms met de mond open stonden als erweer een mooie combinatie lukte. De tegenstan der moest steeds verder terug en de vizieren werden langzaam aan scherp gesteld. Het werd voor de tegenstander steeds moeilijker, hun opbouw achterin werd steeds vroeger verstoord en bij ons achterin kregen hun spitsen geen voet aan de grond. Voor rust bleef het nog bescheiden met doelpunten en washet 3-1 met een tegentreffer uit een penalty, na rust was er geen houden meer aan. De ene na de andere kans diende zich aan en toen na een paar doelpunten de moedeloosheid bij de tegenstander toesloeg liep de score nog sneller op. Het eindresultaat was uiteindelijk een uitslag die wel bij een kermis hoort maar dan bij hun achterin. Uitslag: 11-1 Gescoord: Remco Rossen 3x, Bart Baken, Appie Weijs 2x, Edward v Dongen, Chris Janssen 3x, en 1 eigen doelpunt. Donderdag a.s. is de volgende pot dan met de Zwarte Duivels als tegenstander.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9