2. MISDIENAARS: za 19.00 Tom Bos en Roel Litjens zo 10.00 Hgm René Timmermans en Joep Jenneskens (Maandag, dinsdag en woensdag is er geen avondmis.) LECTOREN: za 19.00 Mej Goen Reintjes zo 10.00 Dhr Jan Reintjes GEDOOPT: Robin Vermeulen, Vicarieweg 68 Kamiel Rongen, Bershof 4 HUWELIJKSAFK1. Mare Claessens en Miranda Claassen, beiden uit Merselo (2e roep) 2. Geert Goumans en Miranda Siebers, beiden uit Maashees (le roep) OVERLEDEN: Op 30 mei 1995 overleed ih het Bejaardencentrum 't Schuttersveld Mina Heesen-Voesten in de leeftijd van 93 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in de St. Catharinakerk te Leunen op 3 juni 1995 legden wij haar te rusten op ons kerkhof. MEDEDELINGEN: In verband met de Kermis is er op zondag tt juni geen h.mis om 11.15 uur. Ook is er geen avondmis op maandag 12 juni, dinsdag 13 juni en woensdag 14 juni. Nu pater Canisius m.i.v. 1 juni 1995 is verhuisd naar Venlo kunt u in geval van afwezigheid van de pastoor voor zeer dringende gevallen kontakt opnemen met Dhr Jan Jenniskens, Blankenberg 9, telefoon 81914. H. DRIEËENHETD 11 juni 1995 In onze taal kennen we de uitdrukking: alle goede dingen in drieën. Dat is niet zonder betekenis. Als we ergens de nadruk op willen leggen, als we het belang van de zaak willen benadrukken, dan herhalen we onze oproep of activiteit. Tot driemaal toe. Het is ook niet vreemd, want we kennen deze manier uit de bijbel. Als God mensen roept, een profeet, een koning, een getuige, dan klinkt tot driemaal toe een aansporing. God roept mensen tot driemaal toe wakker en by de derde keer weet de geroepene: het is God, die mij bezielt. Als God tot ons komt in drievoud, is het dan vreemd, dat wij God drievoudig kennen Vader, Zoon en H.Geest. God, de schepper van hemel en aarde, mens van vlees en bloed in Jezus, bezielend onder ons aanwezig met zijn Geest. Eenheid in drievoud,onder ons aanwezig in geloof, hoop en liefde. Daarop mogen wij bouwen en vertrouwen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 3