K P J VET-JTLEN iNou nou dat was me mijn weekje wel weer. Na de ge- wonnen finale van Ajax een goed geslaagde zeskamp Wjen een vergeten KPJ-berichtje was er weer een Cc/nieuwe week. Een week van nu wel een KPJ-berichtje j? en van minivoetbal. Daarom ging ik dan ook maar alvast aan de slag. Ik pak die sporttas met KPJ- tenu*s. Controleer ofdat er 20 shirts en ofdat er 20 broeken in zitten. Maar terwijl ik daar voor overgebogen die broeken natel zie ik iets in die tas wat er normalitair niet in zit. Na een kort telefoontje was 't mij al duidelijk want beste KPJ-ers naast de shirts en de broeken heeft Timmermans Agri-service nu ook nog eens 20 paar sokken gesponsord. Wil je ook weten ofdat deze mooie sokken jou passen en heb je zin en tijd ga dan zondag middag mee voetballen in Hout-Blerick. We vertrekken om 10.45 uur by 't café. Verdere planning: 9-6 sportavond met kampvuur, 18-6 afsluiting. 3 nov. zal er een culturele avond plaatsvinden. Een avond georga niseerd door KPJ-Veulen voor andere KPJ-afdelingen. Een avond vol zang, dans, toneel, buut, play-back enz. NAtuurlijk doen wij van KPJ-Veulen hier ook aan mee en wel met een toneelstuk. Wil jij nou meespelen of heb je zelf ook een leuk idee laat 't even weten aan 't bestuur. b.v.d. Tot zondag 't bestuur, p.s. De sportavond 9-6 begint om 20.30 uur by de Hoefslag. Volleybal vereniging Vsseistevn zoekt nieuwe leden. Onze vereniging is al zo'n 20 jaar bezig mei recreatief volleybal. Onze dames trainen op de maandag-avond, in twee groepen, t.w.; Pames:2 van 19.00 - 20.30 uur, en Dames:1 van 20.30 - 22.00 uur. De Heren trainen op donderdag-avond van 20.30 - 22.00 uur. Voor zowel onze dames als onze heren zijn wij op zoek naar nieuwe leden. Het is mogelijk alleen te trainen, of indien men wil deel te nemen aan de recreatieve competities waarin we resp. met 2 damesteams en 1 herenteam jaarlijks meedoen. in het bijzonder zijn we op zoek naar aanvulling van heren voor ons herenteam. Het is voor gevorderde spelers mogelijk direct in het team de nieuwe competitie mee te maken die in september 1995 van start gaat. Wellicht is het mogelijk een tweede heren-team op te richten. Op donderdag 8 juni en 15 juni houden we introductieavonden waar eventueel geïntresseerden welkom zijn. We trainen in de gymzaal aan de Pater Tulpstraat te Ysselsteyn. Wil je graag eerst wat meer informatie over bovenstaand bericht? Bel dan Geert Craenmehr. 04780 -41452.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 18