11 KERMIS LEUNEN 199 5 Op zaterdagavond 10 juni speelt voor u het orkest COMMOTION (Entree f 5,- pp) Een tiental vrijwilligers hebben zich spontaan bereid verklaard op deze avond ervoor proberen te zorgen dat u zich thuis voelt in ons Gemeenschapshuis. Op zondag is er ook gelegenheid om een drankje te nuttigen. Als de weergoden ons gunstig gezind zijn zelfs op het terras van de Brink. Tot ziens met Leunse Kermis in ons Gemeenschapshuis Steeg Neejs Sów. .Hêhé dat ia wat, iedereen bijpraten over onze overgang naar SV Leunen. Maar om het even nog een keer uit te leggen, het actieve voetbal dus recre- F F atiecompetitie die we speelden gaan we beëindigen rrtf^WsA^mNioNco en plaats daarvan gaan we vanaf het volgende seizoen gewoon als elftal van SV Leunen voetballen. Dat is in het kort de verandering die er plaats gaat vinden. Voetballen doen we ook nog in de zomeravondcompetitie die op het moment in volle gang is maar daarvoor hoeven we na de kermis pas weer in actie te komen. Ja kermis, drie dagen feesten in Leunen en in en om de Steeg. Van het vorige jaar kan ik me nog herinneren dat op dinsdagmiddag de Pub aardig op de kop stond. De feestmuzikanten oftewel de Puppies gingen toen al aardig uit hun dak met dat klubje wat van 3 naar 4 muzikanten was uitgegroeid reden genoeg om eens te gaan horen hoe dat er dit jaar uit komt te zien. Wat daarbij nog in mijn hoofd hangt is de hartstikke gezellige carnaval van dit jaar in de Knollentem- pel. Wel nu, hét gaat weer gebeuren, alleen nu dinsdag met Leunse kermis, de Puppies gaan weer muzikaal te keer en nu niet met 4 maar met 5 muzikale duizendpoten. De Puppies hebben maar een motto en dat is als het maar gezellig is" genoeg reden dus om dinsdag om een uur of 4 naar de Pub te komen en te genieten van die brok gezelligheid. KERMISDINSDAG 16.00 UUR PUPPIES HUISORKEST.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12