2. MISDIENAARS: za 19.00 René Timmermans en Joep Jenneskens zo 10.00 Hgm Inge Smits en Sanneke van den Oetelaar 11.15 Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens 2e Pinksterdag ma 10.00 Hgm Susanne Jenniskens en Marleen Sonnenberg Dinsdag, donderdag en vrijdag is er geen avondmis. LECTOREN: za 19.00 Mevr Elly Theunis zo 11.15 Dhr Harry Bovée 2e Pinksterdag ma 10.00 Mevr Lies van Bavel GEDOOPT: 1. Guus Reintjes, Urbanusweg 2 2. Sara Arts, Sweelinck 130 Boxmeer HUWELIJKSAFK.:l.Karlo Rongen uit onze parochie en Yvonne Kusters uit Venray (3e roep) 2Marco Claessens en Miranda ClaaseenHeiden uit Merselo (le roep OVERLEDEN: Op 25 mei 1995 overleed Sjeng Vullings, Past. Strijkersstraat 3 in de leeftijd van 68 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 30 mei 1995 in 'onze Parochiekerk legden wij hem te rusten op het R.K. Kerkhof in Sevenum. PINKSTEREN. Hemelvaart: afscheid, inkeer, het nog niet helemaal kunnen bevatten. De draad, jouw levensdraad, weer opnemen zonder die ander. Zin-vol leven Niemand leeft toch voor zichzelf Je geloof en vertrouwen worden op de proef gesteld. Wat zei Jezus, die laatste avond, hoe zou Hij dat bedoeld hebben "De Helper, de Trooster zal Ik jullie zenden. Hij zal je in herinnering brengen wat je moet weten." Pinksteren: gedruis, wind, adem. Het wordt licht, er is ineens die ruimte. Nieuwe levensadem, een nieuw élan Het moet Jezus'Geest, de beloofde Helper en Trooster zijn, die hen naar buiten drijft. Mensen horen en begrijpen elkaar Er is vreugde en verbondenheid. Een organisatie was er. nog niet, er was slechts die gemeenschap, die "mensen van de weg", die volgelingen van Jezus. Zij waren bezield door het vuur van de Geest, begeesterde, aangeblazen mensen. Zjj werden uitgezonden om de verbondenheid met de Heer in wooTd en daad, in brood en beker uit te dragen.... totdat Hij komt. Zo mogen wij ons laten vernieuwen, laten raken door het visioen waaraan Jezus in Godsnaam was begonnen - Levende mensen in Gods Geest Wij wensen U goede Pinksterdagen toe.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 3