êjteeg STRATENTOERNOOI LEUNEN - VEULEN - HEIDE Op pinksterzondag 4 juni organiseert SV Leunen alweer het 13e stratentoemooi Leunen- Veulen - Heide op het sportpark het 'Klaverblad' te Leunen. Op deze dag wordt er door 16 straten/buurten uit Leunen Veulen en Heide sportief gestreden om de bokaal, geschonken door de LLTB, of om de sportivi- teitsbeker. Hopelijk kunnen veel sporters en bezoekers weer genieten van de sporten, voetbal, volleybal en touwtrekken. Ook voor de jeugd zullen er weer verschillende aktiviteiten plaatsvinden op deze dag. 's Avonds wordt de dag weer afgesloten met de 'Ballenavond' waar gezellig kan worden nagepraat over deze dag, of gedanst op de muziek van orkest "INTRO" Tot ziens op le Pinksterdag op het "Klaverblad" STEEG - NEEJS Sow..Voetballend nieuws hebben we dat deze week? Nee, zelf niet, we hebben uitvoerig kunnen genie ten van de triomf van Ajax maar ons eigen potje ging niet door. Vroege va'canties, vrijgezellenavondjes, promotiefeestjes en meer van dat soort zaken zorgden voor een gebrek aan spelers zodat de wedstrijd afgelast moest worden. Hebben we dus geen voetballend nieuws, voetbalnieuws hebben we wel. In de 8 jaren dat onze club nu bestaat hebben we vanaf het tweede jaar altijd een recreatiecompetitie gevoetbald die langzaam maar zeker steeds minder werd. Clubs stopten of gingen als team voetballen bij lokale verenigingen. Het hele cafevoetbal liep drastisch terug tot nog maar enkele teams in deze regio. Zo ook bij die competitie. De resterende 6 teams in de competitie en de geluiden over slechte animo en de mogelijkheid dat er nog meer teams stopten bracht het competitie element bij onze club in gevaarOmdat wij graag een competitie wilden blijven voetballen was dat de aanleiding om eens met SV Leunen te gaan praten over de mogelijkheden. Die besprekingen verliepen voorspoedig en zo kan het dus dat we vanaf het volgende seizoen SV Leunen gaan versterken met een extra elftal. De club FC de Steeg blijft nog wel bestaan maar voetballend worden we gewoon een elftal van SV Leunen en dat is toch mooi dat dat zo kan. "Der a op het Klaverblad is ons motto dus vanaf het volgende seizoen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12