12 INSCHRIJVING PEUTERS - INSCHRIJVINGJ>EUTERS - INSCHRIJVING Zoals u weet, kunnen de peutèrs van Leunen enkele ochtenden en middagen per week op de Peuterspeelzaal 't Ukkenest fijn met elkaar spelen. U kunt uw peuter hier voor opgeven op onze inschrijfochtend/avond. Deze wordt gehouden op donderdag 11 mei van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.15 tot 18.45 uur op onze Peuterspeelzaal in de schakel, Kapelweg 4 te Leunen. NEST U hebt dan de gelegenheid om samen met uw kind rond te kijken op de Peuter speelzaal. Tevens kunt u dan het inschrijfformulier invullen en 10.inschrijf geld betalen. U kunt uw kind opgeven vanaf 1 1/2 jaar. De eerstvolgende inschrijving is in november van dit jaar. De peuters worden volgens leeftijd op de Peuterspeelzaal geplaatst. Voor een goede organisatie is het echter noodzakelijk dat we weten hoeveel peuters van onze speelzaal gebruik zullen maken. Wilt u daarom uw peuter tijdig opgeven! Mocht u donderdag 11 mei verhinderd zijn, wilt u dan kontakt opnemen met Franca Weijs, tel. 10715. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't ukkenest. Beste ouders. Met ingang van het nieuwe schooljaar starten w§ op de woensdagmorgen met een 2-jarige groep. Op deze groep is het maximum 12 peuters. Als u hiervoor kiest blijft uw kind op deze groep tot maximaal 2 jaar en negen maanden. Daarna volgt doorstroming naar de 2 dag-delen groep. Tevens zoeken wij voor deze groep en de di-middag/vrij-morgen groep nog een invalkracht(en) die bereid is/zijn in te vallen bij afwezigheid van de vrijwillige leidster. Hebt u interesse voor deze functie, dan kunt u kontakt opnemen met Gerrit Arts, tel. 87285. Pak gerust de telefoon eens op en informeer! TE KOOP: Stam-, struik- en hangfuchsia's margrieten, geraniums en oleander J.Heesen. Horsterweg 11, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13