Donateurs-aktie Harmonie St Catharina 11 Beste inwoners van Leunen, Veulen en Heide, Ia de periode tussen 9 en 16 mei as. zal een van de leden van uw muziekvereniging bij u aan de deur komen in verband met de jaarlijkse donateurs-aktie. Het maken van muziek is een hobby van onze leden, maar ook u zult weten dat de Harmonie veel doet in het belang van de gemeenschap. Een greep uit de aktiviteiten van het afgelopen jaar mag dat mogelijk nog enigszins verduidelijken: -diverse serenades bij huwelijken, jubilea en onderscheidingen; -opluisteren van de kommunie- feesten; -inhalen wandelvierdaagse; -organisatie muziekfeesten; -inhalen StNicolaas; -verzorging van enkele gratis toegankelijke concerten; -ondersteuning opleiding muzi kanten. Op 21 mei a.s. zal de Harmonie, als blijk van dank, wederom het gezellige donateurs concert verzorgen. Tijdens dit concert wordt door de muzikanten weer een populair programma ten gehore gebracht. Het concert vindt plaats in de Brink Wij hopen dat wij, zeker in dit jaar van het 75 jaar bestaan, wederom op uw steun mogen rekenen. Hartelijk Dank alvast voor uw bijdrage, Bestuur en Leden Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide STEEG - NEEJS Söw..Dat was me het vacantieweekje wel vorige week. Dat geldt tenminste voor veel scholen en veel ouders nemen dan ook wat '■v daagjes vrij. Op de dinsdag van vorige week startte voor ons de F C Q6 otCC2 zomeravon(icompetitie tegen de Ploitie van Horst. Het zou een cafévoetbai-viréniginco doelpuntrijke wedstrijd worden met kansen over en weer. In het begin van de wedstrijd hadden wij een licht overwicht maar werden kleine foutjes en balverlies op het middenveld perfect afgestraft. De zo opgelopen achterstand leverde geen hangende kopjes op maar wel meer ruimte om te counteren. Zo kon het dat het na 0-2, 1-2 werd, vervolgens 1-3 om met 2-3 te gaan rusten. Na de pauze bleven beide ploegen gevaarlijk maar doelpunten leverde dat nog niet op. Totdat wij een corner meekregen die bij de eerste paal goed doorgekopt werd. Die bal werd tegen de touwen gekopt en de strijd lag weer open 3-3. De hoop op een gunstig resultaat mocht echter niet lang duren want vrij snel daarna kwamen we weer op achterstand en die konden we niet mee wegwerken. Uitslag: 3-4 Een troost was nog het feit dat we de penaltyreeks die daarna nog afgewwerkt werd wel wonnen. Deze is dit jaar als extraatje aan de competitie toegevoegd, en hierbij moeten alle 11 de veldspelers een penalty nemen. Programma: maandag 15 mei: FC de Beurs-FC de Steeg, aanvang 19.30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12