Aan alle inwoners van Leunen. 10 Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 15 mei 1995 om 20.00 uur in gemeenschaps huis "De Brink". De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2 Vaststellen van de notulen dd 10 april 1995; 3 Functie/ zetelverde ling leden van de dorpsraad; 4 Ingekomen stukken en mededelingen; 5 Bespre king punten nav het aanstaande collegebezoek dd 4 juli a.s.; 6 Bespreking structuurplan Venray; 7 Verslag diverse afgevaardigden; 8 Rondvraag; 9 Sluiting; Enkele interessante items; Als dorpsraad kunnen we twee nieuwe leden aan u presenteren. Het zijn dhr W.Baltussen Vullingsstraat 7 en dhr H.Holtackers, Kraaksepas 8. Dhr H.Heldens, Overbroekseweg 4 en dhr A.Claessens, Scheiweg 7, zullen als contact personen optreden tussen MEGA en de zgn. witte vlekken in relatie tot aardgas). Reconstructie Albionstraat. Dit werk is reeds begonnen en zal (of we dit leuk vinden of niet) een zekere overlast met zich meebrengen. We vragen in ieder geval u begrip hiervoor. Met vriendelijke groet Secretaris Guus Reintjes. ASTMA FONDS Van 15 tot en met 20 mei houdt het Astmafonds de jaarlijkse collecteweek onder het motto "Sponbsor de Vechters". Via een huis aan huis collecte willen wij als LVB leden, ook dit jaar weer bij u aan de deur komen voor dit goede doel. Maar liefst 1.6 miljoen mensen in Nederland hebben last van Astma, chronische bronchitis of longemfyseem. Voor al deze mensen zet het Astmafonds zich in, Veel van deze patiënten krijgen onverwachte aanvallen van ernstige benauwdheid, of zijn doorlopend benauwd. Veel geld is nodig voor wetenschappelijk onderzoek, voor directe patiëntenzorg, fïnancieële hulp en aangepaste dport. Verderorgani- seert het Astmafonds cursussen voor Artsen en Verpleegkundigen, zodat zij patiënten nog beter kunnen behandelen. Bovendien is er veel voorlichting en onderzoek nodig. Help hen allen met uw geldelijke steun, ze zijn u erg dankbaar, namens het Astmafonds alvast bedankt! Willen de dames die ieder jaar spontaan collecteren, ook dit jaar weer helpen? We willen dit doen in het begin van de week 15-16 en 17 mei. Wilt u de zakjes en bussen afhalen bij het gemeenschapshuis op maandag 15 mei 's middags tussen 1 en half 2. Geld inleveren op woensdagavond vanaf 6 uur bij Bertha Geurts. Als u om een of andere reden dit jaar niet kunt helpen, wilt u dan even bellen bij Gonny Fleurkens, tel. 82214.-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 11