7 In opdracht van de provincie zal een gedeelte van de provinciale weg Horst-Venray (N553), bekend als kom Leunen worden gereconstrueerd. Het betreft het gedeelte gelegen tussen Deurneseweg en de Horsterweg. Het werk omvat het gedeeltelijk frezen van de bestaande asfaltverhar- ding, het aanbrengen van een nieuw asfaltpakket.de aanleg van een fietspad en het herstraten van de trottoirs. Het verkeer zal tijdens de asfalteringswerkzaamheden door middel van een verkeerslichteninstallatie geregeld worden. De uitvoering van het werk zal gebeuren in de periode van april tot juli a.s. STEEG - NEEJS. Sow. .Pasen is een weekendje vrij, familie- SezcJeÊj es', eieren zoeken en eten natuurlijk.Dat cholesterolgehalte zit weer lekker op z'n top voor een dagje of wat met al die eie ren. Vanwege die Paasdaagjes hadden we het vrije weekendje ook voetbalvrij gehouden. Nu de bekercompetitie beslist is en we daarin nog alleen de streekderby tegen 't Veulen moeten voetballen voor de statistieken gaat de blik al langzaam vooruit richting zomer avondcompetitie. Eerst dus een potje "bikkele" tegen 't Veulen en dan die competitie voetballen waarin er op het scherpst van de snede wordt gestreden. Maar er gebeurd meer, de Steeg is volop in beweging zowel voetballend als op het gebied van de activitei ten. Voetballend moeten we nog even het een en ander afwachten, maar met de activiteiten is er een nieuw eitje gelegd met Pasen Samen met Stichting Jong Leunen leeft is het eitje gelegd. We zijn het samen aan het uitbroeden en als het eitje uitkomt kun je al vast letten op het volgende kopje. We willen heel Leunen op de benen hebben actief of als supporter maar daarover de komende weken meer. C AF ÉVOET8 Al-VERENIGING'

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8