DEN HULTEREN HOEK 11 Bent U op zoek naar een apart verjaardag- kraam- of communiekado loop dan gerust vrijblijvend binnen bij istalgles en houten speelgoed. ?~~??~do~vriJ El Jans 13.30-17.00 uur jan vissersstraat 1 zaterdag 5863 AK Blltterswijck 10.00-16.00 uur 04784-2187 KINDERWINKEL STEEG NEEJS SÓw Vorige week had ik het nog over een (te) optimistische stemming nou dat bleek dus zo te *ijn. rf ster'cste tegenstander uit de bekercompetitie cAF^orraxSiMMa^o U.V.B. uit Horst was de opponent van zaterdag en de wxnnaar van dat duel zou de beker niet meer kunnen ontgaan. Wijhadden de laatste 3 jaar niet meer van hun verloren dus vandaar dat optimisme. Dat bleek dus even tegen te vallen vooral hun nieuwe linkerspits was bijna niet af te stoppen en deze was ook betrok ken bij driekwart van de doelpunten. Excuses? smoesjes? jullie heb ben "Kanu" toch, hoor ik dan zeggen. Ja dat wel maar de echte Kanu heeft maatje 47, de onze maatje 46 dus dat scheelt net die dikke teen. Het ontbrak ons ook wel aan een stukje inzet anders had het er nog wel anders uit kunnen zien. Nu keken we na een goede start van de wedstrijd bij rust tegen een 2-0 achterstand aan.Nog niets verloren zou je zeggen, die achterstand hadden we dit seizoen al eerder goedgemaakt tegen U.V.B. Nu, was die hoop snel over want binnen een kwartier in de tweede helft was het 0-4 en de wedstrijd gelopen. In de resterende tijd konden we na een mooie combinatie de hatelijke nul nog weghalen maar .geen vuist meer maken. Uitslag: 1-4 Gescoord: Martien Vullings

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12