8 Zondagochtend-Konsert Harmonie St Catharina Wnnneer Zondag, 9 april 1995, van 11.30-13.00 uur Waar In Schouwburg "De Beejekurf' Wie Jeugdharmonie. Drumband en Harmonie-orkest Wat F.en populair programma met o. a. The second Waltz van André Rieu, The Folk SongSuite, Les Misérables A Salzburg Impression, enkele marsen en nog veel meer. Wie is uitgenodigd Iedereen Wat kost t Niks, 't is gratis Bestuursverkiezing: Op de algemene vergadering, afgelopen Dinsdag, heeft binnen onze vereniging een bestuursverkiezing en bestuurswisseling plaatsgevonden. Volgens rooster waren aftredend Jan Kuenen, Rien Theunissen en Teng Janssen. Jan Kuenen en Rien Theu- nissen waren beide herkiesbaar. Teng Janssen stelde zijn bestuursfunktie beschikbaar. Verder hadden Siem Lemmens en Toon Koonings te kennen gegeven dat zij hun taak van bestuurslid wilde beëindigen. Als nieuwe kandidaat voor een bestuursfunktie waren bereid gevonden: Annie Koenen, Nelly Heidens, Piet Bistervelts en André Reintjes. Zij werden allen met een grote meerderheid van stemmen gekozen tot bestuurslid. VAN HARTE PROFICIAT. Jan Kuenen werd vervolgens herkozen tot voorzitter. Jan GEFELICITEERD. Winnaars onderling solisten Harmonie St. Catharina Leanen-Veulen-Heide Beste solist 2e, 3e en 4e afdeling Eddy Comelissen met 50 punten Beste ensemble 2e, 3e en 4e afdeling Ronnie Bovee en Frank Jenneskens met 48 punten Beste solist le, uitmuntend en Ere aid. Ellen Gal met 55 punten Beste ensemble le, uitm. en Ere afd. Frank Weys, Henriëttc Koenen, Jan Kuenen Theo Voermans en Rund Jenniskens met 50 punten Allen van Harte Gefeliciteerd.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9