14 Aan alle inwoners van Leunen Hierbij nodig ik U uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 10 april om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine zaal). De agenda voor deze vergadering is als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling notulen d.d. 20 maart 1995; 3. Verkiezingen dorpsraad (zie bericht verderop); 4. Ingekomen stukken en mededelingen; 5. Bespreking concept jaarverslag en financieel verslag; 6. Behandeling Peelproject; 7. Verslag diverse afgevaardigden; 8. Rondvraag en 9. Sluiting. Het meest interessante c.q. bewogen item van de afgelopen tijd was ongetwijfeld het bestemmingsplan in relatie tot uitgaanscentrum De Steeg. In deze ruuper kunt U in ieder geval, zoals beloofd op de vergadering, het definitieve standpunt van de dorpsraad richting gemeente lezen. Verder wil ik Uw aandacht vragen voor het volgende. Volgens de statuten dienen er iedere 4 jaar verkiezingen plaats te vinden. Dat moment is nu weer aangebroken. Daarom roepen wij eenieder op, die interesse heeft, zich aan te melden als lid van de dorpsraad. Indien hiermee het aantal van 17 personen overschreden wordt, dan moeten er echte verkiezingen plaatsvinden (met stemhokje en al), Indien we onder de 17 personen blijven, dan is dit niet noodzakelijk. De vereisten voor het lidmaatschap van de dorpsraad zijn: 1. 18 jaar of ouder; 2. Ingezetene zijn van Leunen. Daarnaast hoef je o.i. alleen nog maar te beschikken over een normale gezonde dosis nuchter verstand. Heb je interesse in het lidmaatschap van de dorpsraad, schroom niet en vul de onderstaande antwoordstrook in en lever deze in bij Guus Reintjes, Vullingsstraat 22, 5809 AV Leunen. Twijfel je nog, bel gerust voor informatie tel: 83410. (hierlangs afknippen) Naam: Adres: Tel: Geeft zich hierbij op als lid van de dorpsraad Leunen. Inleveren voor 10 april 1995. Secretaris Dorpsraad Leunen Guus Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 15