De gegevens van de hoorzitting d.d. 20 maart 1995 De extra uitgeroepen vergadering d.d. 31 maart 1995, waarin dorpsbewoners een open discussie voerden met de ondernemer; De aangeleverde gegevens van de Basiseenheid Venray over meldingen inzake vernielingen, beschadigingen en overlast over het laatste afgelopen halfjaar (slechts 5 geregistreerde meldingen); De bij de dorpsraad ingediende positieve en negatieve brieven; (2 negatief en 1 positief). Op basis van de bovenstaande gegevens formuleert de dorpsraad haar standpunt als volgt: De dorpsraad heeft geen bezwaar tegen een uitbreiding van uitgaanscentrum "De Steeg", mits ervoor zorggedragen kan worden dat de punten genoemd in de brief van 18-01-1995 een brief van de ondernemer) opgenomen kunnen worden in of het bestemmingsplan, milieuvergunning of overlastvergunning. Samenvattend komen die maatregelen op het volgende neer: Bij het betreden van het uitgaanscentrum dient steeds opnieuw entree geheven te worden, dit om geloop buiten te voorkomen; In de omgeving zullen ordebewakers rondlopen, die telefonisch bereikbaar zijn voor de buurtbewoners; Het ophalen en afzetten van bezoekers door taxi-bedrijven zal zodanig gecoördineerd worden dat dit alleen gebeurt bij het uitgaanscentrum Het inzetten van discobussen danwel het vergroten van het parkeerterrein Indien dit gerealiseerd kan worden, dan is de dorpsraad van mening dat er een voldoende juridisch kader is geschapen dit houdt in, dat bij niet naleving van de voorwaarden er sancties genomen kunnen worden) om de eventuele overlast aan te kunnen pakken. Het vastleggen van deze maatregelen in een vergunningenstelsel zal als een positieve druk op de ondernemer rusten om er zodoende voor te zorgen dat de overlast beperkt c.q. zelfs verminderd wordt. Met vriendelijke groet. Dorpsraad Leunen De voorzitter, Dhr. H. Heidens Namt De secretaris. Dhr. G. Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 14