CARNAVALSVERENIGING "'T KNÖLLEKE" LEUNEN Bij deze willen wij de oplossing geven van de puzzel in de Camavalskrant. Tevens willen wij mededelen wie de prijswinnaars van de puzzel zijn en wie de mooiste kleurplaat ingeleverd hebben. De oplossing was: Al verandere dor nog zoveul dinee mit de carnaval blieve weei zinse. 26 mensen leverden een oplossing in. 23 daarvan bleken de puzzel juist opgelost te hebben. Ui de goede inzendingen trok Prins Jan de volgende prijswinnaars: leprijs; Mevr.V.vd Sterren-Huys, Steegse Peelweg 43, te Leunen 2e prijs; Mevr. G.Geurts, Steegse Peelweg 49, te Leunen. 3e prijs; Mevr.T.Creemers, Pater Kusterstraat 9 te Leunen. Bij de waardering van de kleurplaten had prins Jan een moeilijke taak. Daarom deed hij een beroep op de dames van de Raad van Elf. Deze kwamen tot de volgende prijswinnaars.; Leeftijd tot 4 jaar: winnaar: Angela Houben, 2 1/2 jaar, St.Catharinastraat 33 Leeftijd 4 tot en met 6 jaar: winnaar: Maartje Viülings, 6 jaar, vicarieweg 34 Leeftijd 7 jaar en ouder: witmaar: joyce van Rhee, 9 jaar, Weth.Reintjesstraat 21. De prijzen worden zo snel mogelijk bij de winnaars thuis bezorgd. Allemaal proficiat en tot volgend jaar. 't Knölleke Leunen. STEEG - NEEJS Söw.Tata..het balletje is weer aan het rollen en wij hollen erachteraan. Het potje zaterdag ging dus door en dat hebben ze geweten ook daar in Melderslo. De paradijsvogels uit die plaats hadden tenminste deze dag weinig uit te staan met hun naam. Op een of andere manier vonden we elkaar heel gemakkelijk en binnen een kwar tiertje was het al 3-0 voor ons. Er waren toen bij ons wel een paar bij die van dat kwartiertje racen bijna van hun stokje gingen maar toch. Daar kwam nog even bij dat er in deze wedstrijd de meest onmogelijke goals werden gemaakt. De man met de uitschuifbare benen die via 3, 4 klotsballen toch die bal in de goal frommelt, het inmiddels befaamde van Vossen-lobje over de kieper, de "laten we even een corner in de kruising krullen" treffer, de "lücky, net geen rondje" penalty en zo had ieder doelpunt wel iets. Wat uiteindelijk de man van de wedstrijd werd (naast twee spelers die een zuivere hattrick scoorden) was onze ingooier die ondanks de tegenwind en een serie pogingen de bal toch het veld inkreeg volop aangemoedigd door onze "supersnelle" linksback Uitslag: 2-9. Gescoord: Remco Rossen 5x, Geert Jenneskens, Rob Keyzers 3x.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 15