COLLECTE NATIONAAL FONDS KINDERHULP 1995 In de week van 2 tot en meet 8 april 1995 wordt de 35® landelijke collecte van het Nationaal Fonds Kinderhulp gehouden. Tienduizenden collectanten gaan op pad om zoveel mogelijk geld in te zamelen. De collecte staat in het teken van het 35- jarig bestaan van het fonds. Dit jubileum is geen reden om iets te vieren maar juist een kans om de noodzaak duidelijk te maken van de hulp die het Fonds biedt. Al 35 jaar zet het Nationaal Fonds Kinderhulp zich in voor kinderen die in Nederland opgroeien in tehuizen of pleeggezinnen. Gelukkig dat er pleeggezinnen en tehuizen zijn die voor deze kinderen doen wat ze kunnen. Vaak echter ontbreekt het aan mogelijkheden om "wat extra's" te doen om hun leven wat meer kleur te geven. Daarnaast worden de bijdragen van de overheid elk jaar krapper. Particuliere steun is daarom onontbeerlijk voor deze kinderen. Het Nationaal Fonds Kinderhulp stelt zich tot taak gelden bijeen te brengen. Het ingezamelde gled komt terecht bij instanties die vallen onder de Wet op de Jeugd hulpverlening. Een Bijdrage aan een vakantiekamp, een zwemabonnement en de Kindertelefoon zijn concrete voorbeelden van hulp. Belangrijkste voorwaarde voor uitkeringen is en blijft dat het geld rechtstreeks ten goede moet komen van het kind. Het belangrijkste inzamelingsmiddel is de jaarlijkse landelijke collecte. Deze zal ook dit jaar weer publicitair worden ondersteund door onder meer Socutera-uitzendingen op televisie. Voor wie de collectant mist, staat uiteraard het gironummer open voor een bijdrage: giro 40 40 40, t.n.v. Nationaal Fonds Kinderhulp, Deventer. Voor nadere informatie: Lies van Bavel, Albionsstraat 9, 5809 AB Leunen. RUITEHCLU3 ONS GENOT Jjr» uSeren*' Mariëtte Vermeulen met Florence klasse Ml 4e prijs isten-Heusden Mariëtte Vermeulen met Florence kl Ml 3e prijs )verasselt Mariëtte Vermeueln met Florence klasse Ml 2e pnjs IHETSgg* Tussenwoning gelegen in Landweert. Met ruime woonkamer, aparte keuken, 3 slaapkamers en garage, tel: 87024 na 6 uur).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 14