AKTIVITEITENKALENDER 12 1 april Oudijzeraktie harmonie 2 april Onderling solistenconcours harmonie 6 april zwemmen meerdal e.w.l. 9 april Schouwburgconcert harmonie 15 april Paasmiddag d'n tomp 15 april heitje voor karweitje scouting 15 april Paaseieren zoeken e.w.l. 21 april 50 activiteit e.w.l 27 april uitstapje l.v.b. 1 mei donateursactie oranje wit 21 mei gezinsmiddag d'n tomp 21 mei Donateursconcert harmonie 26/27 mei Aktiviteitenweekend oranje wit 13 juni uitstapje wanroy e.w.l. 24 juni feestavond d'n tomp 8 juli Heimat Abend bij P.martens Blaaskapel 9 juli Tiroler matinee bij P.martens Blaaskapel 16 juli ponyconcours in well ons genot 23 juli paardenconcours in well ons genot sept 55+ activiteit d'n tomp 16 sept van cacaoboon tot bonbon l.v.b. 22-23-24 s sept Muziekfeesten 75 jaar bestaan harmonie 7-8 okt vlooienmarkt in de brink d'n tomp 16 okt generatieconflict l.v.b. 13 nov feestavond l.v.b. r* dec kerststukjes maken kinderen volwassenen d'i 29 jan 96 Jaarvergadering in de Herberg d'n tomp 118 dec kerstavond l.v.b. AKTIVITEITEN KALENDER Aan de verenigingen, en eenieder die hiervan gebruik maakt. Ons is ter oren gekomen dat er nog verschillende aktiviteiten op dezelfde datum zijn gepland. Om optimaal gebruik van deze kalender te maken kunt u voor u een datum prikt ,even op deze kalender kijken of er geen aktiviteit gepland staat. De kalender wordt eenmaal per maand gepubliceerd. Als blijkt dat er toch aktiviteiten op dezelfde data's zijn, of niet vermeden kan wor den kan dit misschien in overleg met de betreffende vereniging, zodat de mensen niet hoeven te kiezen waar ze naar toe willen gaan. Dit stukje is naar aanleiding van de gesprekken met de Brink, waar dit ter sprake kwam. We hopen dat u zich hiermee kunt vinden, en hopen dat dit zich verder in de toe komst vanzelf zal oplossen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13