ESTAS WELPEN VERKENNERS Hallo Esta's Wij willen op dinsdag 4 april gaan zwemmen. Willen jullie om 18.00 u. op de fiets bij het scoutinggebouw zijn de schakel). Vergeet je zwemspullen niet. Tot dan de leiding. SCOUTING DON BOSCO Hierbij willen we iedereen bedanken, die ons financieel gesteund hebben door het kopen van een donateurskaart. ook zij die een vrijwillige bijdrage hebben gedaan, hartelijk dank hiervoor. Verder kunnen we terugkijken op een zeer geslaagde Scoutingdag. Hoewel heet er 's morgens op leek dat de dag letterlijk in het water zou vallen, viel het 's middags toch mee en kwam zelfs de zon erdoor. Dat een vossejacht bij kinderen erg aanspreekt, bleek wel uit het grote aantal dat hieraan deelnam. Ook hier onze hartelijke dank aan de vijftien "vossen" die zich beschikbaar hebben gesteld voor deze middag. Zonder jullie was het voor ons onmogelijk geweest om deze vossejacht te organiseren. Dan volgt hier de uitslag van de loterij c.q. donateursaaktie. Ie prijs kaart nr 0265 2e prijs kaart nr 0769 3e prijs kaart nr 0756 De prijswinnaars kunnen kontakt opnemen met Army Jeuken, Jooipas 2, tel. 89231. Oudiizer-aktie Harmonie St. Catharina: Op Zaterdag 1 april (dit is géén 1 april-mop) zal de Harmonie het Oudijzer ophalen in Veulen en Heide. Inwoners van Leunen kunnen dan zelf brengen bij Nijssen in Veulen. In het najaar zal dit omgekeerd gebeuren, dan zal nl. in Leunen worden opgehaald en kunnen de mensen uit Veulen en Heide zelf aanleveren. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens toch worden opgehaald. Tel. 83103. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu-regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën In principe dus alles wat normaal in de milieu-box thuis hoort Is uw fiets versleten en aan vervanging toe en krijgt u daar bij de inruil niets of niet veel meer voor terug, ook dit stuk oudijzer nemen wij graag mee. De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen van 10.00-15.00 u. Bestuur en Leden zijn U zeer erkentelijk als zij ook dit keer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12