PONYCLUB ONS GENOT Uitslag ottersum 11-12 febr. Josje Roefs met Tonja DL2 le prijs Uitslag Ottersum 18-19 mrt. Monique Peters met Gibby DL1 4e prijs. Het winterseizoen loopt weer teneinde. Op zaterdag 1 april gaan we weer buiten rijden. Dit. is voortaan 's middags van 13.00 tot ca. 14.00 uur. Ook is er weer op de woensdagavond les en wel van 18.30 tot 19.30 uur. Kijk ook regelmatig in het kastje op het oefenterrein om van eventuele vraagprogramma's en andere mededelingen op de hoogte te blijven. Wij wensen jullie een fijn en sportief zomerseizoen toe. I- V 3 LEUN2N DAG VOOR ALLEENSTAANDEN Deze wordt gehouden op donderdag 6 april in zaal Roelanzia te IJsselsteyn.! Het thema is: Mantelzorg-zorg voor Jou-zorg voor mij. Maast een inleiding en lezing hierover staat er ook een Eucharistieviering en ontspanning op het programma. U kunt zich vóór 27 maart opgeven bij Har ia Theunissen, tel. 84-559. UITWISSELING Alle leden die zich hebben opgegeven voor de uitwisselingsavond met de K.V.0. afd. Uden worden op maandag 27 maart om 19 uur in "de Brink" verwacht. We hopen dat u niet alleen een gezellige, gevarieerde avond zult hebben, maar ook van gedachten kunt wisse len met de leden van deze Brabantse vrouwenbeweging. Tot ziens 1 p.s. Op het programma staat ook een loterij met mooie prijzen. UITSTAPOE Zoals bekend gaan we dit Jaar naar Duitsland en wel op donderdag 27 april. We beginnen met een bezoek aan Strickmodenwerke Bachen in Rheinberg. In deze fabriek van fijn machinaal breiwerk worden we niet alleen getracteerd op koffie en een mode-show maar er is ook gelegenheid om tricotkleding te kopen. De lunch zal worden gebruikt in Moers en daarna staat een bezoek aan een van de mooi ste en grootste dierentuinen van Europa op het programma, nl. die in Duisburg. Op de terugweg genieten we in Velden nog van een heer lijk diner. De kosten van dit alles zijn f 62,50 en u kunt zich opgeven bij Cis van Dijck, Molenhofweg 6 op zaterdag 1 april (géén grap) tussen 9 en 11 uur. Een dagje uit, goed voor Ui

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8