WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN 3. In landen van de Derde Wereld is er nog steeds sprake van ongelijkheid ïn kansen en van ongelijkwaardigheid. De Verenigde Naties houden daarom in de zomer van 1995 een wereldconferentie met het thema: "Actie ter bevordering van Gelijkheid, Ontwikkeling en Vrede". Wereldwijd zullen mannen en vrouwen zich bezig houden met onderwerpen als herverdeling van betaalde en onbetaalde arbeid, politieke parti cipatie van vrouwen, geweld tegen vrouwen en duurzame ontwikkeling. Bij Vastenactie Nederland wordt in de campagne van 1995 de aandacht gericht op de achtergronden, overeenkomsten en verschillen in werk en de werkomstandigheden van vrouwen en mannen in de landen van het Zuiden en het Noorden. Vastenactie steunt dit jaar vooral projekten, die aan vrouwen in het Zuiden, de arme landen, meer zeggenschap en gelijkwaardige kansen bieden. Uit de praktijk van alledag blijkt, dat niet alleen gunstig te zijn voor de vrouwen, maar ook voor hun kinderen, partners en zelfs voor de hele gemeenschap Binnenkort ontvangt u met de Ruuper weer een foldertje en een vasten- zakje, waarin u uw bijdrage voor de Vastenactie 1995 kunnen doen. De pioniers en pioniersters komen die zakjes bij u aan huis ophalen. Over de vastenactie hoort u in de Ruuper nog meer en bovendien kunt u er regelmatig over leven in de regionale dag- en weekbladen. Mogen wij ook dit jaar weer royaal op uw steun rekenen Voor de patiënten van van Tiel T.Lankveld, R.Gabeler, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 25 maart Dr. v.Tiel, Stationsweg 15 a, tel 81465 26 maart Dr. H.Schraven, Stationsweg 15 a, tel. 81465 Voor de patiënten van I'.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de vocht neemt waar: 25 en 26 maart Dr. A. Coenen, Paterstraat 60. tel. 88800 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4