Aan alle inwoners van Leunen. 5 Hierbij nodig ik U uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadver gadering welke gehouden wordt op maandag 20 maart 1995 om 20.00 urn- in gemeenschapshuis De Brink (grote zaal). De agenda luidt als volgt: l.Opening, 2 Bespreking bestemmingsplan "uitgaanscentrum De Steeg". 3 Vaststelling notulen dd 20-02-1995, 4 Ingekomen stukken en mede delingen, 5 Aandragen agendapunten ivm collegebezoek op 9 mei 1995, 6 Verkiezingen dorpsraad, 7 Verslag diverse afgevaardigden 8 Rondvraag en 9 sluiting. Ten aanzien van de komende vergadering: De gemeente Venray komt op deze vergadering uitleg geven omtrent hun plannen mbt het bestemmingsplan in relatie met uitgaanscentrum De Steeg. Tevens wordt de bezoeker, en dat is dus de Leunse bevolking die aanwezig is, in de gelegenheid gesteld hun mening kenbaar te maken en/of vragen te stellen. Daarom nodigt de dorpsraad U met name uit om deze vergadering bij te komen wonen om zo een zo'n goed mogelijk beeld te krijgen wat de Leunse bevolking nu wil. enkele interessante items uit de vergadering van 20-02-1995. Hondenbezitters. De voordelen van een hond als huisdier hoeven we de echte hondebezitter natuurlijk niet uit te leggen. Echter net als ieder ander dier heeft ook een hond dagelijks de behoefte om te poepen. Op zich is hier natuurlijk niets mis mee. Het wordt alleen een probleem als de baas van de hond het dier toestaat dit te doen midden op trottoirs ed. Het resultaat is geen goede reclame voor de hond en voor andere goed bedoelende hondenbezitters. Daarom verzoeken wij U om erop toe te zien, dat Uw hond zijn uitwerpselen daar deponeert waar anderen er geen last van hebben.Alvast bedankt. 'Vrachtwagens Nog eenmaal wil de dorpsraad terugkomen op het parkeren van vrachtwagens in het centrum van Leunen. Allereerst dient gezegd te worden dat toch de meeste vrachtwagenchauffeurs correct handelen. Dus voor deze chauffeurs geldt dit bericht absoluut niet. Voor die paar vrachtwagenchauffeurs die hun vrachtwagen nog steeds structureel oftewel dagelijks parkeren in het centrum van Leunen, met name deze chauffeurs wil de dorpsraad verzoeken om hun vrachtwagen op de daarvoor te gebruiken plaatsen neer te zetten. Alvast Bedankt. Met vriendelijke groet,Secretaris Dorpsraad Leunen, Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 6