X. V B LEUNEN VEULEN u *Uitnodiging voor een thema-avond: 'Vluchtelingenbeleid en rascisme' dhr G.Naus, direc teur Eymard Ville, Stevensbeek zal hierover een inlei ding houden in zaal 'In d'n Engel' te Venray. aanvang 20.00 uur, kosten i 2,50 p.p. U^nodiging voor de culturele' kringavond in CC 'de Beejekurf', aanvang 19.30 uur. Op het programma staat o.a. een' inleiding over 'Mantelzorg' door dhr. MArinus van den Berg, mfedewerker gezondheids zorg in de Zonnebloem en een komische triller door toneelver.Tovri uit Meterik. Opgaves en toegangsbezijzen a 10,bij de besturen van de afd. s.v.p. vóór 13 maart. Bij deze willen vrij iedereen bedanken voor de "te gekke" carnaval 1995. Speciaal willen we onze rowdies: Sjaak, Mirjam, Peter van de Markt en Peter Stevens bedanken voor hun spontane medewerking. Puppieshuisorkest STEEG - NEEJS -JMK Söww. .Voetbal daar praten we eventjes niet over als je niet gevoetbald hebt heeft dat ook weinig zin. week proberen we dat gewoon nog een keer als r.U ue cngcgde bekercompetitie een aanvang neemt, maar nu toch nog CAF eventjes carnaval. Heel even nog over die knollentem- pel wat daar gebeurde dat was gewoon fantastisch, wateen feest. Nou weet ik wel dat als de Puppies die daar speelden een fanclub zouden hebben ik een van de eerste leden zou zijn maar na zo'n carnaval weet ik zeker dat er mij velen zouden volgen. Als op die avonden Prins Jan de Viefde met zijn elf sneeuwwitte kabouters binnenkwam dan hadden de Puppies de stemming er al stevig inzitten en het bijpassende deuntje klaar om vervolgens de zaak helemaal op de kop te zetten. Het was ge woon, te gek!! Ook al zo'n woord wat je om de haverklap kon horen. Te gek waren ook de drumsolo's van Prins Jan, te gek was'ook de joeks- kapel die enkele nummers samenspeelde met de Puppies en met hun lamp jes zelfs een romantisch tintje aan deze carnaval gaven, te gek was ook de binnenvliegende regenboog Bertje de Rooy, te gek was ook de danssolo van Twan en zijn maatje, het unplugged optreden in de Pub op dinsdag en zo kunnen we nog wel even doorgaan. Bij dit alles moeten we er even eentje zeker niet vergeten, want dat is de grote gangmaker van die muzikale bendede PuppiesReneTE GEK

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 15