Roete Boerebrulluft 1995 Uitslagen JEUGD S V' E-Et-*^EN Montagnards C2 -Leunen C2 6-1 Alle andere wedstrijden zijn afgelast. JEUGDSPELREGELWEDSTRIJD SV Leunen heeft alweer 2 rondes achter de rug. We kwamen met 2 teams uit om de Toon Pijpers wisseltrofee.. Ons le team won deze voor de 2e maal. Het 2e team eindigde als 5e. Individueel eindigde Ruud Bexkens als le. Toen moest de regio finale afgewerkt worden in de Trefhove te Horst. Hier behaalde het le team wederom de hoogste plaats en ons 2e team eindigde op een schitterende 3e plaats (Keurig!) De Janssen Pers trofee kwam ook in ons bezit. Paul Jacobs eindig de hier individueel als le. T Jongens Proficiat!! Sportinstuif zaterdag 25 februari.Voor D- E en F-Jeugd Binnen deze sportinstuif worden allerlei1spelletjes/voetbal individueel uitgevoerd. Alle jeugdspelers van D- E en F-Jeugd welke hieraan mee doen worden verzocht voetbalschoenen aan te trekken. Per jeugdgroep wordt een individuele winnaar uitgeroepen. Alle JEUGDLEIDERS vair de D.E en F groep worden verzocht om aan wezig te zijn en hun medewerking te verlenen. Aanvang sportinstuif 10.00 uur. DE jeugdleiders. Uitslag VETERANEN: Hblthees - Leunen afgelast. Programma VETERANEN DIS - Leunen 16.00 uur Uitslagen SENIOREN.: Vitesse '08 1 -Leunen 1 5-1 en Meterik 2 - Leunen 2 1-4 Alle andere wedstrijden zijn afgelast. OP dinsdag 28 fibruari zal de boerebrulluftstoet via de de volgende roete op weg goan nor ut knollehuus Um 13.30 uur vertrek vanaf ut huus van ut bruudspaar - de Hoef - Overbroekseweg - Veulenseweg - Horsterweg - Albion- straat - St. Catharinastraat - Boodenstraat - Vullingsstraat - Steegsepeelweg - St. Catharinastraat. Um 14.30 uur ankomst beej de Steeg en vertrek ienklusief voetvollik noar ut knollehuus via de volgende weeg St. Catharinastraat - St. Apolloniastraat - Kapelweg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9