In memoriam: Albeit Vissers, oud-hoofd jongensschool H.Hart. Op woensdag 15 februari bereikte ons het bericht van het overlijden van 'meester" Albert Vissers. Voor zijn pensionering in 1968 was hij 38 jaar lang verbonden aan de H. Hartschool voor jongens te Leunen, thans basisschool de Meent. Voor ons dorp heeft deze onderwijzer, die nog steeds in tal van verhalen en anecdotes voortleeft, ontzettend veel betekend. Behalve voor zijn oud-leerlingen, die hij ook ver na zijn pensionering nog met grote belangstelling volgde, heeft hij zich ook op maatschappelijk terrein grote verdiensten verworven. Hierbij val te denken aan zijn inzet voor de boerenstand door middel van land- en tuinbouwcursussen en aan zijn adviseurschappen bij de Vrouwenbeweging en de Jonge Boeren. Van de bij zijn afscheid door pastoor Jonkers toegewenste "welverzorgde levensavond" heeft hij 28 jaar lang mogen genieten. Op 20 februari hebben wij hem te rusten gelegd op het kerkhof nabij de plaats waar hij vol overgave zo lang zijn levenstaak vervulde. Dat hij moge rusten in vrede Stichting Katholiek Onderwijs Leunen. 4 Jij Memoriam. Vrijdag 17 febr. overleed ons oud lid en voorzitter, Marius (Pa) Janssen. Hij verhuisde in de loop van '91 naar Boxmeer, maar bleef zijn verbondenheid met onze biljartclub trouw. In enkele jaren wist hij, ondanks zijn tanende gezondheid, in Boxmeer een ouderen biljartclub op te zetten, en beschikken thans over 45 leden. Zijn jaarlijkse uitwisseling met een achttal was voor hem een feest. A.s. woensdag zullen wij op gepaste wijze afscheid van hem nemen. "Pa" bedankt, en rust in vrede. Ouderen biljartclub, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 5