Veulen25 't Gaolde Paert" voor Sef Janssen. Op dinsdag 28 febr. zal in zaal 't Veule de uitreiking plaats hebben van '"t Gaolde Paert". Deze zeer hoge dorpsonderscheiding wordt slechts toegekend, aan een persoon welke in loop van jaren zich op een bijzondere wijze heeft ingezet voor de belangen van de dorpsgemeenschap. Deze onderscheiding is dit maal toege kend aan de 62-jarige uit Montfort afkom stige Sef Janssen. In 1956 vestigde hij zich op de Helena Hoeve te Veulen. Reeds na een korte periode voelde hij zich een met het Veulen en de Veulenaren, en nam deel aan het verenigingsleven. Al spoedig beklede hij hier diverse bestuursfunctie's. Zo is hij lid van de Dorpsraad sinds de oprichting in 1970. Wel zeer actief was en is hij betrokken bij de verfraaiing van de Dorpskern, in welk comité hij de grote stimulator is. Reeds 21 jaar maakt hij deel uit van het Bestuur der Vastenavond-ver- eninging, waarvan de laatste 3 jaar als voorzitter. In 1982 ging hij het Veulen voor als Prins Carnaval. Sinds 1974 is hij Veulense afgevaardigde bij de Vorstenraad. Ook de jeugd vonden bij hem een goed gehoor, en konden bij hem steeds terecht met hun problemen en moeilijkheden. Voor het vele werk wat hij al die jaren belangeloos heeft verzet ten goede van de gemeenschap, wil het Veulen hem op deze manier eens in het zonnetje zetten, en hem onder scheiden met "'t Gaolde Paert" wat hem namens de gehele gemeenmschap zal worden aangeboden door Vorst Jan. Willen de dames Ria Dings en Ciel Reintjes de Hoefslag' Dinsdagmiddag 28 maart gaan we op excursie naar Porkhof in Ysselsteyn. We bezoeken daar de slachterij en het werktuigen museum. Hou deze middag vrij. Nadere inlichtingen hierover komen tez-ijner tijd in de Ruuper

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 26