5 Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik U uit voor het bijwonen van de openbare dorps raadvergadering welke gehouden wordt op maandag 20 februari 1995 om 20.15 uur in gemeenschapshuis "De Brink"(kleine vergaderzaal). Agenda: 1.Opening, 2.Vaststelling notulen dd 16-01-1995, 3. Ingekomenstukken en mededelingen; 5.Verslag diverse afgevaardigden, 5. Rondvraag en 6.Sluiting. Enkele interessante items van de vorige keer: 1Het Isidorus-beelde wordt momenteel al opgeknapt door een restaurateur 2. T.a.v. het structuurplan is er een brief naar de gemeente gestuurd waarin er wordt gesteld dat Leunen haar eigen identi teit wenst te behouden mbt de bouwmogelijkheden. 3. T.a.v. het Aardgas buitengebied hebben er een aantal mensen om informatie verzocht. Indien de mensen hierin verder willen gaan dan moeten zij rechtstreeks kontakt opnemen met de MEGA. 4. Verder verwijzen wij u naar een brief van de politie Venray even verderop in de Ruuper. Secr. Dorpsraad Leunen, Guus Reintjes. TOEKOMST PEUTERSPEELZAAL. Geachte (toekomstige) ouders van Leunen. Hebt u kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar, dan nodigen wij u uit voor een ouderbijeenkomst, welke gehouden zal worden op maandag 20 februari a.s. om 20.00 uur in de peuterspeelzaal. AGENDA: - Van 3 naar 4 peutergroepen in de peuterspeelzaal. Hoe denken wij dat te gaan doen? - Pauze - Vragenuurtje verduidelijking - Opzet pedagogisch beleidsplan. Voor deze avond zijn de ouders uitgenodigd die peuters op de peuterspeelzaal hebben en de ouders van de peuters die aangemeld zijn voor de peuterspeelzaal. Verder nodigen we alle mensen uit die voor deze onderwerpen geïnteresseerd zijn. Met vriendelijke groeten, Bestuur Peuterspeelzaal 't Ukkenest.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 6