Knollekes en Knollinnekes. Zaterdag 18 februari is het -weer zo ver? Dankzij adverteerders, begunstigers en heel veel vrijwilligers is onze krantencommissie er voor de 23 ste keer in geslaagd een fraaie en inhoudelijke en leuke camavalskrant te maken. Deze krant komen wij weer met groot plezier bij u allen aan huis bezorgen. Zoals iedereen wel weet vragen, wij hiervoor een vrijwillige bijdrage. Deze bijdrages samen vormen de fïnancieèle ruggegraat van onze vereniging. Hiervan betalen wij veel dingen die wij organiseren, o.a. de jeugdcarnaval, onze prachtige Prinsenwagens, de traktatie op dinsdag aan de jeugd, maar ook de fruitschalen, welke aangeboden worden tijdens de ziekenbezoeken van onze Prins en Vorst. Wij kopen hiervan ook optochtherinneringen, prijzen voor de optocht en organiseren ook het carnavalsbal voor de ouderen van Leunen. Daarnaast moet een dansgroep af en toe wat nieuwe dingetjes hebben, het is allemaal teveel om op te noemen. Maar waar het op zaterdag 18 februari omgaat is, dat iedereen die ons een bijdrage geeft, weet wat wij ermee doen. Daarom vragen wij vandaag in de Ruuper als onze leden komen, geeft wat het u waard is en wij zijn tevreden. Door jullie vrijwillige bijdrage kan 't knolleke nog heel lang blieven leve en heel lang bleive bestoan. Alvast heel hartelijk bedankt. Camavalsver."'t knolleke" Leunen al vanaf 1957. Vastenavond 1995 Voor diegenen die gemotoriseerd mee willen doen met de optocht in Leunen en in Venray, geldt dat men normaal 'n wettelijk verplichte WA -verzekering moet hebben afgesloten. Opgeven voor de optocht in Venray, kan nog tot en met zaterdag 18 februari a.s. Opgeven voor de optocht alleen in Leunen kan nog tot en met Maandag 20 februari a.s. Denk vooral aan de stevigheid van uw creatie in verband met de wind en aan de veilig heid van de deelnemende personen. Opgaven voor deelname aan de optocht worden graag in ontvangst genomen door J.van Meyel,Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 81693.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 15