jaar Zaterdag 25 februari 1995: In verband met de uitverkiezing tot Prins carnaval van de KnöUekes van Jan Voesten brengen wij een serenade bij café Martens te Leunen. Wij komen daarvoor bij elkaar om 20.00 uur. Ingang via de café. Zondag 26 februari 1995: Carnavals-optocht te Leunen. Maandag 27 februari 1995: Carnavals-optocht te Venray. Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Rabobank Zevenrode Hoofdsponsor Oudijzer-aktie Harmonie St Catharina De Harmonie zal in tegenstelling tot wat de laatste tijd gebruikelijk was het oudijzer in het voorjaar gaan ophalen in Veulen en Heide. Inwoners van Leunen kunnen dan zelf brengen. In het najaar zal dit omgekeerd gebeuren, dan zal nl. in Leunen worden opge haald en kunnen de inwoners van Veulen en Heide zelf aanleveren. Definitieve datums worden tijdig bekend gemaakt. Wij hopen dat U de voor ons zo belangrijke aktie blijft ondersteunen. Voor Uw medewerking zijn wij U zeer erkentelijk. Bestuur en Leden van Harmonie St. Catharina Leunen-Veuien-Heide STEEG - NEEJS Söw..Stilte voor de storm is het nu geloof ik of na de storm natuurlijk. Het voerbal ligt nog steeds FT stil dus daarover geen nieuws. Je wordt er gewoon cAfftonM^tMNiaNcö onrustig van nu we weer een paar zaterdagen niet de wei in konden. Nog eventjes geduld denken we dan maar het weer wordt al wat beter dus met een beetje geluk kunnen we zaterdag weer aan de bak. Daar wacfciten we dan maar eventjes op en halen ondertussen alvast de carnavalsspullen van de zolder.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8