Nieuwbouw in Leunen In Leunen worden op de plaats van de LLTB 4 koopwoningen met garage gebouwd Kavelgrootte vanaf 189 xn2 470 m3). Koop-/aanneemsom vanaf f 246.000 V.O.N. Bouw en verkoop van de woningen door: BUCOVO Venray B.V., Heidseweg 49, 5812 AA Heide. Tel.: 84423, P. Voermans (na 18.00 uur) Mocht u interesse hebben in een van deze woningen dan kunt nadere informatie en brochure opvragen. Aan alle verenigingen die copy inleveren voor de Ruuper. In de afgelopen maanden heeft de Ruuper nieuwe macliines in gebruik genomen. In verband hiermee doen wij een beroep op de verenigingen die zelf hun copy getypt en uitgewerkt aanleveren, om dit zo te doen dat dit niet meer ruimte in beslag neemt als nodig is. Zowel in de breedte als in de lengte kunt u zich aanpassen aan het formaat van de Ruuper. We proberen de Ruuper zo voordelig mogelijk te maken. Dit houdt in dat van u medewerking wordt gevraagd. Het is nu zo, dat de copy veranderd wordt als hier aanleiding voor is. U als ver eniging hoeft nog geen kosten te betalen en dit kan zo blijven als u, uw medewer king verleent om de Ruuper zo praktisch mogelijk in te delen. Wij hopen dat u hiervan notitie neemt, en danken u bij voorbaat voor uw medewerking. Redactie De Ruuper. r,r 1 CARNAVALSVERENIGING ■*5 ,,'t folölUke' LEUNEN Knollekes en Knollinnekes A.s. zaterdag zal onze huidige Prins Hay d'n zesde afscheid nemen na een jaar prima geregeerd te hebben. Wij nodigen iederen uit om hierbij aanwezig te zijn. Rond de klok van 11 uur zal onze Vorst Bert WiUems de nieuwe Heerser van de knollekes voorstellen. Dit alles is te doen in Gemeenschapshuis de Brink, aanvang 21.00 uur. Tot ziens, Carnavalsvereniging '"t Knolleke" Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9