aagaassaaEiaaEigEiaaBiEjGiaaEiaEiEiEiaEiagig! Overweldigend succes voor CHINCILLACENTRUM VERVUURT op Nationale en Internationale Show te Venray. De 1 ste Internationale Show en de 34 ste Nationale Show van de N.V.C. (Nederlandsche Vereniging van Chincilla fokkers) werd dit weekend gehouden in Hotel Restaurant Asteria te Venray. Deze Show voor het eerst gehouden in Venray werd een groot succes voor de Leunse Kwekerij van fam.W.Vervuurt. In de strijd met gerenomeerde fokkers uit binnen en buitenland werden de volgende resul taten bereikt. Show: Nationaal Kampioen Internationaal show Kampioen 1 ste Fokkersprijs Standaard /Nationaal 1 ste Fokkersprijs mutaties Nationaal 1 ste Fokkersprijs mutaties Internationaal 8x kleurkampioen of reservekampioen 7x groepskampioen of reservegroepskampioen Winnaar van de Altena Super Breedings Price voor de Beste Kwekerij van Standaard mutatie's Nationaal en Internationaal Van de 74 ingezonden Leunse chincilla's behaalde 39 een 1 ste prijs. Niet eerder had de Leunse Kwekerij met zoveel dieren deelgenomen vandaar dat het een ware krachtinspanning werd voor de fam.Vervuurt. Maar het resultaat was er dan ook naar. Men keerde met 25 van de 30 gewonnen Trofeen en Bekers huiswaarts. (3 wisselbekers en 2 kleurkampioen bekers worden nog nagestuurd). Er was nog net geen aanhangwagen nodig voor de gewonnen prijzen maar een nieuwe prijzenkast moet er wel komen. PROFICIAT We nodigen alle leden uit om de jaarvergadering bij te wonen op 30 januari in de Herberg. Aanvang: 20.00 uur. £>r?|Jon?Q LEUNEN OOST Het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12