Knollekes en knollinnekes A.s. zonaag 8 januari organiseren wij weer de traditionele liedjes- middag, aanvang 14.00 uur precies in de Brink. In de eerste plaats zullen er 9 liedjes ten gehore gebracht worden, waaruit de jury een winnaar aan zal wijzen. Tevens zal op deze dag het Boerenbruids paar 1995 bekend gemaakt worden. Het uitkomen hiervan is dit jaar in handen van de buurtvereniging 't Overbroek". Op deze middag zal ook aandacht besteed worden aan enkele jubila rissen. Voor hen die hun geluk willen beproeven, is er weer de mo gelijkheid om te raden wat het varken weegt, of om mee te doen aan onze loterij met hele leuke prijzen, geschonken door de middenstand van Leunen e.o.. Trekking loterij ong.18.15 uur, door onze Prins Hay d'n Zesde en Vorst Bert. De entree is vrij en de muzikale omlijsting is in handen van joekskapel Noeet tuus. Om 14.00 uur beginnen we met het zingen van de liedjes. Knollekes en Knollinnekes, wij hopen velen van u deze middag te ontmoeten in gemeenschapshuis De Brink. Woensdag 18 januari is het ouderenbal bij cafe Martens. Een gezellige avondje voor de ouderen met muziek van 't Heds Trio. Zijn er mensen die vervoersproblemen hebben voor deze avond, geef dit tijdig door aan vorst Bert Willems, tel. 81184 en wij zorgen dat u gehaald en thuisgebracht wordt. Tot ziens, carnavalsvert Knölleke. Vastenavond 1995 Als u dit stukje leest duurt het nog maar 7 weken en dan staat Vas tenavond 1995 alweer voor de deur. Het wordt dus tijd om de iedeeën en plannen te gaan uitwerken om op 26 februari in Leunen en 27 februari in Venray mee te kunnen doen met de optocht in ons Knollenland en eventueel ook in Venray. Houdt u er wel rekening mee dat er deze herfst in Leunen op diverse plaatsen verkeersdrempels zijn gelegd, dit in verband met de constructie en sterkte van uw creatie. Begin tijdig en let op de veiligheid. Veel plezier toegewenst met de verwezenlijking van uw idee. Voor deelname aan de optocht zowel in Leunen als in Venray kunt u zich opgeven bij J.v.Meyel,Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 81693.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9