CARNAVALSVERENIGING n't fcftöUcLc LEUNEN 7 yr 1 ste Knollèkès Jeügddag. Aan alle jeugdige knöllekes en knöllinnekes DE LAATSTE KANS...DE LAATSTE OPROEP. Uit onze eerste artiesten-opgave blijken 5 groepen definitief door te gaan om op te treden op zondag 22 januari. Dat betekent dat er nog enkele plaatsen over blijven. Wie van julie durft in het licht van de schijnwerpers in de Brink en voor een groot publiek zijn grappen, grollen, kunsten, fratsen, zang of dans te vertonen. En je mag zelf kiezen of je live wilt optreden of play-back. ♦Donderdagmiddag 5 jan. a.s. is er directNA school in de speel zaal gelegenheid om je idee of plan met ons te bespreken. Twijfel niet....maar kom... wij helpen jou of jullie verder. Gewoon doen!! te gek, joh!! Voor informatie kun jij of je ouders bellen naar: Jos Janssen tel. 86931 of Mia Hellegers tel 87004 of An ja van Kempen tel. 87453. KERSTBOOMVERSNIPPERING Op zaterdag 7 januari organiseren wij de kerst boomversnippering op hét dorpsplein. De bomen kunnen worden aangeleverd tussen 10.00 en 12.00 uur. Om 11.00 uur wordt gestart met de versnippering. Ook dit jaar is hieraan weer een loterij verbonden (een lot per boom). De prijzen worden beschikbaar gesteld door de politie te Venray. De uitslag van deze loterij wordt in de Ruuper en Peel en Maas bekend gemaakt Natuurlijk kunt u uw boom ook, zaterdagochtend aan de straat zetten (alleen in de kom van Leunen). De Leunse jeugd zorgt dan wel voor de rest Het bestuur. Aan onze leden. Nu de feestdagen achter ons liggen, beginnen de voorbereidingen voor de carnaval. Ook de E.W.L. buigt zich over de vraag hoe zij dit jaar zal deelnemen aan de optocht. Iedereen die mee wil denken of praten of bouwen of lopen wordt van harte uitgenodigd om op zondag 8 januari om 11.30 uur aanwezig te zijn bij café Martens. Het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8