Vastelaovesmertin Oostrum. Op zondag 8 jan.1995 organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezellige Vastelaovesmernt in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oostrum. Op de vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of ver kopen op het gebied van carnavalsartikelen en-kleding terecht. Te denken valt daarby o.a. aan kostuums, maskers, dekoraties, muziekin strumenten en praalwagens. Voor. vaak zeer aantrekkelyke prijzen kunt u zich voor de komende dolle dagen in een bijna nieuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen bijzonder groot is. Indien u liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (max. vyf artikelen) al vanaf heden aanbieden by': Leunen: Bert Willems, Blankenberg 2, tel. 81184 of Veulen: Jan Litjens, Lorbaan 12 a, tel. 84181. De organisatie zal uw artikelen op de markt via opbod trachten te ver kopen. Van de opbrengst gaat max. 2,50 naar de organisatie. Het even tuele restbedrag wordt aan u uitgekeerd via de kontaktpersoon in uw dorp. Niet verkochte artikelen worden niet geretourneerd. U kunt ook artikelen ter verkoop via de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Ook hier gelden de zelfde spelregels. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatseaan te bieden. In dat geval wordt u verzocht zich eerst in verbinding te stel len met de organisatie (tel.04780-84079) De enige echte oergezellige vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kyk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het car navalssfeertje proeven. Graag tot 8 jan.a.s. in het gemeenschapshuis in Oostrum. Nieuwbouw in Leunen In Leunen worden op de plaats van de LLTB 4 koopwoningen met garage gebouwd. Kavelgrootte vanaf 189 m2 470 m3). Koop-/aanneemsom vanaf f 246.000 V.O.N. Bouw en verkoop van de woningen door: BUCOVO Venray B.V., Heidseweg 49, 5812 AA Heide. Tel.: 84423, P. Voermans (na 18.00 uur) Mocht u interesse hebben in een van deze woningen dan kunt nadere informatie en brochure opvragen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 14