AKTIVITEITENKALENDER 8 jan 95 liedjesmiddag enz, 't knolleke 12 jan Edelstenen en mineralen l.v.b. 18 jan Ouderenbal bij P.Martens 't knolleke 21 jan Ald-Prinsenbal 't knolleke 22 jan Jeugdprinsen/vorstenbal 't knolleke 23 jan kienen korfbalclub 30 jan jaarvergadering l.v.b. 30 jan jaarvergadering in de Herberg d'n tomp 18 febr rondgang karnavalskrant 't knolleke 19 febr jeugdprinsenreceptie 't knolleke 20 febr Voedselallergie l.v.b. 25 febr prinsenreceptie bij P.Martens 't knolleke 26-27-28 febr Carnaval 27 mrt uitwisseling K.V.O. afd Uden in Leunen l.v.b. 27 april uitstapje l.v.b. 16 sept van cacaoboon tot bonbon l.v.b. Aan alle inwoners van Leunen. Voor ale diegenen "die de laatste tijd de kranten goed gevold hebben is het duidelijk geworden, dat de Boerenbond van lokaie veranderd is. Voor de lokatie in het centrum van Leunen zijn de bouwvergunningen al aangevraagd en kunnen eventuele belangstellenden al in contact tre den met de aannemer. Over dit alles hoeven wy als dorpsraad natuurlijk niet te schrijven. Echter wel over iets zeer specifieks Leunen. Dat gelukkigerwijs in het bezit is gekomen van de dorpsraad. En met dat zeer specifieks Leunen bedoel ik, dat beeldje, dat op de hoek van de boerenbond uit de hoek van de gevel stak. Dat beeldje is weg, gelukkig niet gejat of vernield, maar in het bezit van de dorps raad. We hebben het zomaar gekregen van het bestuur van de Boerenbond. Wat is er nu zo specifiek aan dat beeldje. Allereerst het is het beeldje, dat de biddende boer uitbeeld, genaamd Isidorus* Ten tweede is het gemaakt door een Leunse kunstenaar, genaamd Gussen Wie. Ten derde het was de eerste opdracht van de genoemde kunstenaar. Al met al redenen genoeg om te proberen dit beeldje te behouden voor de LeunsegemeenschapHet beeldje verkeert momenteel in een niet al te beste staat en er zal door ons bekeken worden of dit beeldje her steld kan worden. Indien alles een beetje meezit, dan is Leunen iii het bezit van een mooi kunstwerk, waar we wellicht een uitermate geschikt plekje voor kunnen vinden in onze dorpsgemeenschap. Dorpsraad Leunen, Secretaris Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10