H.B.S. ST.JORIS LEUNEN. 7 St.Joris of te wel "Den Doel" is êen-kleine vereniging. Nou wil "klein" absoluut niet zeggen dat het een saaie vereniging is. In tegendeel juist. Loop dinsdag 's avonds eens binnen op "Den Doel". Plezier en gezellig samenzijnstaan voorop* Handboogschieten is natuurlijk niet een sport alleen voor volwassenen* Het is een sport die ook vóór jeugd heel aantrekkelijk: is. Onlangs begon Patrick Van Leuken van het Rondeveld met handboogschieten. PAtrick ver telde dat de jongens en meisjes in zijn klas vertelden dat handboogschie ten heel gemakkelijk was en dat het niets voorstelde om een 10 te schie ten. Nou jongelui, St.Joris daagt jullie bij deze uit om eens te komen schieten. Als je zin hebt, en deze uitdaging aandurft, kom dan eens op een dins dagavond tussen 19,00 en 20,00 uur naar Den Doel om te laten zién dat het zo "Simpie" is. Spreek maar met Patrick af wanneer je komt. Je vader en/ of moeder mag je natuurlijk meebrengen. Jullie zijn van harte welkom. Qök volwassenen zijn natuurlijk welkom om kennis te maken van de handboog sport. Handboogsport is een sport waarin een zowel een team element als een individueel element in zit. Er zijn veel disciplines die je kunt be oefenen. Voor veel mensen, die een hobby zoeken' en die om wat voor reden dan ook een andere tak van sport niet zien zitten, kan de handboogsport een prachtig alternatief zijn. Volwassenen zijn.welkom op dinsdag avond vanaf 20.00 uur. Misschien een onzinnige opmerking, maar de banen van St. Joris zijn gelegen bij cafe Piet Martens. Wil je meer informatie hébben, dan kun jë natuurlijk ook eerst bellen bij: Pi.et Martens, tel. 81616 of bij Geert Achten tel. 10976, Tot ziens bij St. Joris. p.s. Jongelui nu niet je keuteltje intrekken, maar toon dat je lef hebt en kom laten zien dat je kunt handboogschieten. ONS GENOT i Uitslag 4e sel. wedstrijd dressuur te. Horst 17-18 ^pr D LI Ellen Claêsseïis met Cita 4e prijs D L2 Annemieke Kuenen met Dignity 5e prijs. A.s. zaterdag 24 dec,, is er geen ponyclub:. Op dinsdag 27 dec. wordt in de manege van iedereen een opname gemaakt van de proef. Aanvang half twee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 8