Aan alle inwoners van Leunen, 5 Zoals U ongetwijfeld reeds gehoord of gelezen hebt in liet Dagblad van Noord-limburg gaat er op korte termijn iets gebeuren m.b.t, de verkeersonveiligheid van de Albionstraat. Door het sturen van een BRANDBRIEF naar de gemeente door de dorpsraad en bet rechtstreeks benaderen van de gemeente door een verontruste ouder uit Leunen is de ambtelijke moten versneld gaan draaien. Dit alles heeft in ieder geval het volgende tot gevolg gehad. Rijkswaterstaat, gemeente en- de provincie zijn om de tafel gam zitten om dit alles te bespreken, Het gevolg van dit gesprek was, dat men twee dagen tellingen heeft verricht op de Albionstraat. Met als uitkomst, dat er dagelijks door 12.000 auto's van. déze weg gebruik wordt gemaakt. En dat is niet niks, want de laatste metingen die gehouden werden hadden als resultaat dat er slechts 6000 auto's van déze weg gebruik maakten. In ieder geval zijn zowel de gemeente, provincie als rijkswaterstaat nu ervan overtuigd dat er in ieder geval totdat de weg gereconstrueerd gaat worden (wordt zeer waarschijnlijk mei .1995.) en.de A73 tot Horst klaar, is (zou met de bouwvakvakantie in 1995 zijn) een tijdelijke verkeersmaatregel genomen móet worden. In principe zijn er twee mogelijke oplossingen: 1. Een Verkeersregelinstallatie (stoplichten): 2. Een verkeersheuvel. D.e voorkeur gaat in ieder geval uit naar de stoplichten. Op 4 januari 1995 valt hierover de definitieve beslissing, zodat in de tweede week van januari de tijdelijke verkeersmaatregèl in werking kan treden. Op het moment, dat de A73.tot Horst klaar is en de Albionstraat gereconstrueerd is dan zal de tijdelijke verkeersmaatregel geëvalueerd worden en zal de 'situatie opnieuw bekeken worden. Secretaris Dpipsraad Leunen Guus Reisitjes. Buurtvereniging ï>,n Torap wenst iedereen Prettige feestdagen en eert Voorspoedig

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6