WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN 3. Vierde zondag in de Advent. OM 0 TE KEEÏÏEN Deze komende week wordt het weer een drukte van belang. Kerstboom kopen en optuigen, inkopen doen voor het kerstdiner,kerstcadeaus kopën, enz. Hiermee willen we dienstbaar zijn aan elkaar door op deze manier onze diefde en genegenheid tot uitdrukking te brengen. Maar kunnen we dit niet op een andere manier Door er voor elkaar te zijn, om naar elkaar toe te gaan. Een spontaan bezoek, eeii fijn gesprek of die zelf gebakken cake gaan brengen, zegt zo vaak veel meer dan die kerst kaart of dat cadeautje Toen Maria hoorde dat Elisabet in verwachting was, ging zij met spoed naar haar toe in dienstbaarheid om bij haar te zijn. Kerstmis is een feest van nieuw leven. Een nieuw leven begint doordat je die hand van je naaste op je schouder voelt, doordat je uitgenodigd wordt om samen kertsrais te vieren. Laten ook wij er voor de ander zijn. Er-zijn zegt zoveel. Zonder woorden. Voor de patiënten van W.Bloemen, T.Lankveld, R.Gabeler, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 17 dec. Dr.T.Lankveld,Langstraat 106, tel. 83558 18 dec. Dr.H.Schraven, Stationsweg 15, tel. 81465 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schméetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de vocht neemt waar: 17 dee. Dr. F.de Munck-Keizer, Paterstraat 60, tel. 88800 18 dec. Dr. G.v.Loon, Paterstraat 60, tel. 88800 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur. R. Seibold

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 5