s FLEURKENS - VAN GASSEi Veulen r.v s y^ulsn Maandag 5 dec. zijn wij open vanaf 10.00 uur. Sinterklaasbestellingen o.a, verse rozijnen óf candypoppen, roomboteramandelstaven of letters, speculaas en taai, kunnen tot donderdag 1 december opgegeven worden. Kerstpakketten s.v.p. voor WOENSDAG 7 DECEMBER .doorge K F1 3 VEULEN Hallo, hallo allemaal. Je kent hem wel die oude man met die lange baard, die hoge muts en de schimmel tussen z'n benen. Ja die man, die meestal vergezeld irordt door die mannen die te lang in de zon gelegen hebben. Mannen uit dat warme Spanje, waar al die mannen Piet genoemd worden. Dit mysterieuze duo weet van iedereen bijna alles. Zelfs over jou weten ze wel wat te vertellen. Als jij nu nieuwsgierig bent, wat die goed heilig man over jou te weten is gekomen. Kom dan gerust naar onze surprise-avond vr.2 dec. a.s. in de Hoefslag, deze avond wordt weer verzorgd onder 't mom: boys make for boys en girls make for girls. Dus maak er iets moois van dan zullen we'samen deze avond laten slagen.We verwachten jullie om 20.30 uur om gezamelijk de Stint toe te zingen. Kom op tijd, anders zit je al in de zak voor dat je binnen bent geweest! Verdere planning: 13 dec. duiken, 23 dec. kerstviering (19.00 u. mis) 6 jan. Nieuwjaarsreceptie (20.30 uur). GRoetjes Het bestuur. Willen de dames Tini Wismans en Martha Timmermans de Hoefslag poetsen in de week 5-11 december. Niet op dinsdag-en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Toon Jacobs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 19