WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN 3. van de sterkste. Pracht en praal hebben geen status in dit rijk. Het feest van Christus Koning is dan ook niet een moment voor vlagvertoon en grote parades. Christus is dë getrouwe getuige van een rijk, waarin het gaat om heel andere waarden en normeneen rijkwaarin de kleine de eerste is waarin het verdriet van mensen een plaats krijgtwaarin mensen waarachtig leven door dienstbaar te zijn aan elkaar. Hoe wordt het koningschap van Jezus dan duidelijk Een koning zonder onderdanen is geen koning. Christus krijgt ais koning pas gezicht in onze wereld, als Zijn volgelingen van Hem getuigen, als zij in woord en daad laten zien en horen, dat Christus hun leven richting geeft. Christus, koning van het heelal Maar dan zullen de mensen in dit heelal, op deze aarde, móeten laten zien wie Christus voor hen is. Ieder wordt opgeroepen zelf een trouwe getuige te worden van het rijk van God, waarin Christus de eerste is en wij zijn rijk gestalte geven door vereenzaamde, "overbodige" mensen warmte en geborgen^ heid te geven, door gebroken, geknakte mensen hoop op leven te geven, door de wereld, Gods schepping, een stukje goddelijker te maken, door gerechtigheid te beoefenen en onrecht en egoïsme in en rondom ons tegen te gaan, door met een open hart naar mensen toe te gaan en hun barmhartig heid te bewijzen, door vrede te bewerken in je eigen omgeving en in de wereld. Op deze manier laten wij zien, dat wij onderdanen zijn in het rijk van God, waarin Christus onze Koning is. Laat ons in deze geest het komende weekend het feest vieren van Christus, Koning van het heelal. Voor de patiënten, van W.Bloemen, T.Lankveld, R. Gabel-er, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 19 nov Br. H.Schraven,Stationsweg 15, tel 81465 20 nov. Dr. J.Wittgen, Langstraat 106, tel. 86082 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Sehmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de vocht neemt waar: 19 nov Dr.A.Coenen, Paterstraat 60, tel 8880Ö 20 nov. Dr, F.de Munck-Keizer, Paterstraat 60, tel. 88800 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5-tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 4