K ~F> VEl-UT^mxr 26 Hallo besté KPJ vrienden. Nadat dié goede oude sint weer is aangekomen in ons overbevolkt. Nederland ..En de pieten weer bezig zijn iedereen van al wat lekkers voorzien. Als de pieten jouw echter nog niet hebben kun «ftn-v nen vinden, kunnen wij proberen de pieten te vinden. Daarom beste KPJ-ers gaan wij vrijdag 18 nov, 94 richting bos, waar wij dan in groepjes worden uitgezet voor de jaarlijkse dropping. Zorg dat je om 19.30 uur bij 't café bent.Kosten 10, voor leden en 15,— voor niet leden.Als we deze avond de Pieten niet kunnen vinden maar toch naar ze verlangen, ja dan kunnen wij van de KPJ de Sint en. Pieten vrijdag 2 dec .ontvangen. Sint zal daar naar onze mening wel terugkomen op de geslaagde zwemavond, want dat was 't toch in onze ogen.Maar om volgend jaar nog beter voorbereid te zijn op de zwemavond hadden wij van 't bëstüur gedacht om eens een spoedcursus duiken te volgen. Hiervoor hebben wij dan ook professionele hulp voor op gezocht wat ons tijdens 't duiken 1 op 1 zal begeleiden. Om er voor te zorgen dat er genoeg begeleiding is willen wij jullie dan vragen als er liefhebbers zijn je vrijdag 18 nov. a.s. op te geven bij 't bestuur. Kosten voor déze avond zijn 20,per persoon en bij genoeg opgaven willen wij .13 dec.a.s. deze avond organiseren. Verder vraagt 't KPJ bestuur nog 't volgende. ¥oensdag 23 nov. viert 't Veulen hun 50-jarig bevrijdingsfeest. Deze avond begint met een mis (19.00 u). Nu hadden wij van 't bestuur gedacht om daar als kPJ zijnde ook heen tê gaan. Dus mensen houdt ook deze avond vrij.Verdere planning; 18 nov.. dropping, 23 nov.bevrijdings feest, 2 dec.-Sinterklaasavond, 13 dec. Duiken,23 dec. Kerstviering 6 jan 95 nieuwjaarsreceptie. V 23 VEULEN Donderdag 24 nov. ledenavond. Op deze avond zal dhr.Boon een lezing geven over het gébruik van medicijnen. Dinsdag 22 nov. gaan we weer naar de veiling in örubbenvorst. De dames die zich nog niet opgegeven hebben en wel mee willen gaan, kunnen dat nog doen bij Jo de Backer. Vertrek 17.30 bij de kerk. Willen de dames Snny Classens en Bep Bexkêns de Hoefslag poetsen in de week van 14w19 nov. Niet op dinsdag-en vrijdagmorgen en woensdagmiddag. Op 15 dec. a.s. houden wij onze Kerstavond, we gaan dan gourmetten, U kunt zich opgeven op onze ledenavond donderdag 24 nov. of uiterlijk tot 26 nov. bij Jo d Backer. De eigen bijdrage 10,'dient bij opgave te worden voldaan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 27