BEKENDMAKING 17 BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN VENRAY maken hierbij bekend hun besluit van 10 nov 94 m 94.12869, waarbij besloten is tot; Tydens'de periode van 24 nov 94 t/m 1 aprii 95, of zoveel korter of langer als i.v.m. de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is; Voor alle verkeer gesloten te verklaren de Hoogriebroekseweg, voor wat betreft het gedeelte gelegen tussen de aansluiting met Koepas/Sinnestraat en de aansluiting met de Blakterweg; Gedurende de periode van de afsluiting is een omleidingsroute via d Hulstweg ingesteld. Voorzover de werkzaamheden dit oelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht is ontheffing van de genoemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zy hun bedrijf uitoefenen aan het genoemde gedeelte van de afgesloten weg. b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van onder a vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden. c. wanneer aangetoond of aannemelijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van het genoemde weggedeelte voor het. laden of lossen van goederen of het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wyze Kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt bezwaar aantekenen bij het college van Burgemeester en wethouders van Venray. toelichting. I.v.m. de aanleg van RW-73 wordt het kunstwerk in de Hoogriebroekseweg/Venloseweg uitgebreid. De werkzaamheden zijn gepland voor de periode van 24 nov 94 t/m 1 april 95. De werk lieden zullen starten nadat de Hulstweg voor het verkeer is opengesteld. Een omleidingsroute via de Hulstweg is ingesteld. Gedurende de genoemde periode kan voor nadere informatie over het gebruik van de weg in relatie tot bereikbaarheid van aanliggende percelen contact worden opgenomen met RWS te Horst tel. 04709-88222. Voor nadere informatie over dese verkeersmaatregel en inzege van de tekening met omlei dingsroute kunt u zich wenden tot de vakbalie Gemeentewerken, tel; 04780-23379. De vakbalie is geopend van ma. t/m vr. van 9.00-13.00 uur en öp maandagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur. Een avondje lachen, bulderen, schudde bulken.dat kan! Bij de zittingsavonden op a.s, vrijdag en zaterdag in de Brink. Kaartjes; Henk Meyers, Hooi pas 8. Leunen, rrel. 10542

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 18