GECOMBINEERDE KLEINDIEREN TENTOONSTELLING LEUNEN 14 A.s-weekend, 19 en 20 nov., organiseert KSV (kleindieren sport- fokkers vereniging) Venray en omstreken samen met Onder ons Helden een gecombineerde clubtentoonstelling in de loods van Gebr .Thijssen in Leunen Er worden o.a, konijnen, cavia's, kleine knagers, duiven, hoenders, dwerghoenders, sier-en watervogels tentoongesteld. Elk dier wordt beoordeeld op algemene gezondheidstoestand, formaat en gewichtkleur en tekening van de vacht of veren en nog verdere factoren die uiteindelijk bepalen welk dier in zijn groep het mooiste is. Tijdens deze tentoonstelling kan men zich laten informeren over het houden, verzorgen en voederen van allerlei kleindieren.. Een interes sant onderdeel op deze tentoonstelling, is het verwerken van wol van het angorakonijn Als bijzondere attraktie voor de kinderen is er een knuffelhoekje met konijnen, cavia's en kuikentjes. Ook dit jaar is er weer een tombola met diverse prijzen. Een bezoek aan deze prachtige tentoonstel ling is dus zeker de moeite waard. Voor de jeugd is er weer een kleurwedstrijdTijdens deze tentoonstel ling is er gelegenheid om de gewonnen prijzen af te halen. Voor ieder kind is er iets. "- KSV Venray en omstreken. Op onderstaande tentoonstellingen werd door onze leden goede tot uitmuntende resultaten behaald. Kasteelpark Show te Limbrichtwerd H.Bonants Uit Venray Kampioen met een nahama pijlstaart (watervogel). Ornithophilia te Utrecht werd P.Botden uit Vredepeel Kampioen met een Crollwitzer kalkoen. Bij PSV Horst werd M.Botden uit de Vredepeel met een rode slobeend kampioen (watervogel). Peellandshow tê Asten werd H.Verrijdt uit Sambeek res.kampioen met een rijnlander (konijn) Gallinova te Barneveld behaalde onze leden zeer goede resultaten bij alle diersoorten, P.Claessens uit Ysselsteyn zowel bij de Brahma's en Faverolles was de beste van ónze vereniging,.* Verder haalde ook onze leden op andere tentoonstellingen in ons land zeer goede predikaten. Wij wensen alle inzenders proficiat. vr.amAij

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 15