steeg ,,'i iCflölLke" LEUNEN 7 7 18 en 10 november Carnavalszittingen 1994 Y Knollekes en Knollinnekes Het zittingscomite van onze carnavalsvereniging heeft weer alles in het werk gesteld, om ook 1994, u weer een onvergetelijke avond te be zorgen. Ditmaal echter voor de 22 ste keer. Als echte carnavals vierder mag je deze jubileumavond niet .missen. Aan het programma te zién, zullen het weer fantastische en gevari eerde avonden worden. De joekskap.el "Noet Thus" neemt dê muzikale omlijsting voor haar rekening, terwijl de artiesten uw lachspieren aanspannen. En het zittingscoraiteezou het zittiiigscomitee niet zijn, als het niet wat uitzonderlijks op de planken zou brengen. Knollekes en knollinnekes, wij dagen je uit voor een onvergetelijke avond op 18 of 19 november a.s, welke om 11 minuten vóór acht begin nen, Er zijn voor beide avonden nog kaartjes te koop. Af te halen bij Henk Meyers, Hooipas 8, Leunen, tel, 10542. STEEG - NEEJS Sow. .Wat een visweertje was het zaterdag hé, regen en nog eens regen, je kon bijna aan de zijlijn gaan staan met een hengeltje en nog wat vangen ook. Dat gebeurde nou weer net niet maar een hengelaar stond er wel compleet met stevige beeklaarzen en al alleen het hengeltje was een vlag maar verder was het op en top. Dit alles kon ons niet weehouden om ons een potje"ut te kuuren" op deze gras vijver. Voor de tweede maal dit seizoen voetbalden we tegen de Para dijsvogels uit Melderslo en het ging er wederom lekker ontspannen aan toe zoals we de laatste weken eigenlijk steeds spelen. We winnen dan ook vrij gemakkelijk maar een ander voordeel is dat je daardoor soms hele mooie dingen te zien krijgt zo ook deze wedstrijd, Na een vlotte 1-0 was het tweede doelpunt daar wel een heel erg goed voorbeeld van echt een juweeltje, zo mooi heb ik ze al lang niet meer gezien. Deze kwam tot stand door een solo vanuit het middenveld waarbij de verdediging op het verkeerde been werd gezet en de kieper vervol- gens op dezelfde manier het nakijken kreeg ja, het was er echt een om in te lijsten. Daarna gingen we gewoon lekker door en prikten er nog een aantal bij voordat we nog een eretreffer moesten toestaan in deze zeer sportieve wedstrijd. Uitslag: 5-1 Gescoord: Ron vd Zan den 2x, Bart Baken, Ger Litjens en MAr.tien Vullings, Programma: zie opstelling. .CARNAVALSVERENIGING frenigingO CA fÉ VOETBAL-VERENIGING'

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 8