Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Oudiizer-aktie voor Leunen-Veulen en Heide Rabobank Zevenrode a Zaterdag 29 oktober: OUDIJZER-AKTIiC. Dinsdag I november: In verband met het 75-jarig bestaan in 1995 rollen er foto's wor den gemaaid van de Harmonie. Dit gebeurt voorafgaand aan de repetitie om 19.00 uur in de Brink. Allemaal in uniform naar de repetitie. Zondag 6 november: In verband met het 75-jarig bestaan in 1995 zullen er foto's wor den gemaakt van Drumband, Blaaskapel, Jeugdhannonie, Dirigenten en Bestuur. Dit om 11.00 uur in de Brink. Eveneens in uniform. Zondag 6 november: uitwisseling met Harmonie en Drumband St. Caecilia uit St.Anthonis. Aanvang 19.00 uur. Zondag 20 november: St. Nicolaas afhalen in Leunen. Vrijdag 25 november: Caeciiia-avond bij café P. Martens. Zaterdag 26 november: Drijfjacht door de Jagersvereraging uit Leunen. Op Zaterdag 29 oktober honden wij weer onze oudijzeraklie. Zoals de laatste keren al gebruikelijk is wordt het oüdijzer niet opgehaald maar kan dit door de mensen zelf worden aangeleverd. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v;m. de milieu-regels. Dit geldt o.a, voor koelkasten, diepvriezen, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe das alles wat in de snilieubox thuis hoört. De inzameling wordt gehouden bij: Nijsen mengvoeders te Veulen van 10.00-15.00 u. Eventuele grotere partijen of moeilijk ie vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens worden opgehaald. Tel. 83103. Voor uw medewerking zijn wij u zeer dankbaar. Hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 13