Aan alle Inwoners van Leunen. 5 Hierbij nodig ik U uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergade ring, welke gehouden wordt op maandag 19 september om 20.00 uur in gemeen schapshuis "De Brink".: Agenda: 1, Opening; 2. Presentatie Provinciaal Plan van aanpak inzake de reconstructie Albionstraat; 3. Vaststelling notulen d.d. IS augustus 1994; 4. ingekomen stukken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag; 7. Sluiting. Enkele interessante onderwerpen uit de vergadering van 15 augustus j.l. 1. Definitief plan van aanpak gemaakt m.b.t. de oprichting van het St, Nicolaas-comité. En op 1 september j.l. is dit comité dan ook voor.de eerste keer bij elkaar geweest oa de centrale St, Nieolaasviering te bespreken. Vanaf deze plaats wensen wij de leden van het comité veel succes toe. 2, Ondanks het feit dat de bouwvergunning voor .de bejaardenwoningen is afgegeven kan er nog niet gestart worden met de bouw. (naders be richtgeving hierover volgt nog). Tenslotte wil ik met name agendapunt 2;. Presentatie Provinciaal Plan van aanpak Inzake reconstructie van de Albionstraat onder Uw bijzondere aandacht brengen. Onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a. a. De planning (wanneer gaat het gebeuren) b. tóe Ike verkeersremande maatregelen 'kunnen aangebracht wórden en op welke plaatsen. Deze informatie is Interessant voor: •a. Iedereen die aan de Albionstraat woont; b. Iedereen die dagelijks gebruik maakt van de Albionstraat (woon- en werkverkeer); c. Iedereen (m.n. schoolgaande kinderen) die dagelijks de Albionstraat over moeten steken. Zoals het er nu uit ziet komt dë provincie (het is namelijk een provinciale weg) en een delegatie van de gemeente Venray het eerste plan uitleggen en bespreken en zal medio 1995 met de werkzaamheden gestart worden. Wellicht dat er in dit vroege stadium door ons als gebruikers van deze straat nog INSPRAAK geleverd kan worden. Dorpsraad Leunen Secretaris Guus Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6