Een gebouw waarin het hart van Leunen klopt GEMEENSCHAPSHUIS DE BRINK De Brink is er voor activiteiten van alle Leunse verenigingen, instellingen en organisaties. De Brink biedt mogelijkheden voor repetities, bijeenkomsten, cursussen, vergaderingen, gymnastiek, exposities, uitvoeringen en festiviteiten. De Brink is ook ontmoetingsplaats waar dorpsgenoten elkaar elke dag kunnen treffen in een ongedwongen sfeer voor een praatje en een kop koffie. Dat is een mooi reclamepraatje zult u misschien zeggen, maar het klopt niet. Misschien hebt wel gelijk. Maar zo zou het wel moeten zijn. En als we allemaal meedoen kan het ook. Daar zijn we van overtuigd. We hebben de mogelijkheid een conciërge/beheerder aan te stellen voor de dagelijkse exploitatie, het onderhoud en beheer inclusief de daarbij behorende administratie. Maar een conciërge/beheerder kan in zijn eentje niet alle werkzaamheden verrichten en op elk moment aanwezig zijn. Meer betaalde krachten inschakelen wordt te duur. Verenigingen die gebruik maken van De Brink kunnen onmogelijk commerciële huren betalen voor het gebruik van De Brink. Daarom zoeken we vrijwilligers die op vaste avonden of middagen en bij bepaalde evenementen o.a. de verzorging van de bar en bediening voor hun rekening wollen nemen. Belangstellenden kunnen zich rechtstreeks melden bij ons bestuur. Maar het is ook mogelijk dat verenigingen bepaalde taken vrijwillig op zich nemen. De besparingen die zo ontstaan kunnen voor de vereniging en De Brink voordeel opleveren. Zo snijdt het mes aan twee kanten. De Brink functioneert als kloppend hart van Leunen en de kas van de vereniging wordt gespekt met de provisie die wordt verdiend door het verrichten van diensten. En het allerbelangrijkste is nog wel dat alle gebruikers van De Brink daarmee geholpen zijn. Daarom vragen we u allemaal. Help ons een tiental vrijwilligers te vinden die bereid zijn te fungeren als: GASTHEER/VROUW die de gebruikers en bezoekers ontvangt en te woord staat toeziet op de naleving van de huisregels en de gemaakte afspraken. Iedereen kan meedoen die: belangstelling heeft en zich betrokken voelt bij het gemeenschapsleven in Leunen; goed met mensen om kan gaan; verantwoordelijkheidsgevoel heeft en graag zelfstandig werkt Meer informatie bij de bestuursleden van De Brink. Aanmeldingen bij Anjo Niessen, secretaris van het bestuur, PastStrijkersstraat 19 Leunen. gemeenschapshuis LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 22