".lamster afkes Nog even en dan is het 8 october, de dag waarop wij ons 11 jarig bestaan mat jullie hopen te vieren. Het programma gaat er in grote lijnen als volgt uitzien: «Het Boekels kwarfcierke, een cabaretgroep bestaande uit 5 perso nen, veelzijdig, en met humor van de bovenste plank. Pierre van Helden, buutreedher uit Melderslo, meerdere malen Limburgs kampioen zal. ons op kolderieke wijze amuseren. Voor de muzikale omlijsting op deze avond zorgen "Die Próhlichen Rufoensaramler uit Leunen, Onze collega's en buren, joekskapel "Noeèt Tuus* zal zorgen voor een grandioze finale. Het officiële programma zal tijdig bekend gemakt worden. Naar aanleiding van ons artikel in de Ruupar van 22 juni j.l. zijn verschillende reacties binnen gekomen, en wel over de wijze van het .financieren van de feestavond.. Veel mensen kwamen, met de vraag: krijgen wij mensen geen kans .ara ons "Luuster Efkes" te steunen of is onze gulden niet goed genoeg Daar hebben we het volgende op gevonden,- Wij zullen .tijdens de feestavond op 8 oct. een .duidelijk zichtbare ctönateursbus plaatsen, in de feestzaal. Mensen die hun gave 'liever per bank overmaken kunnen dit doen op bank.rekenin.gnr. 12.81.21.548 t.a.v. "Luuster Sfkes Op de eerste plaats zullen wij ïiv? bijdrage gebruiken om de kosten van da feestavond te betalen, daarna zal het geld aangewend worden om t.z.t nieuwe uniformen aan te schaffen, in de loop van deze en de volgende week zullen enkele leden een bezoek brengen aan de Veulens©- en aanverwante bedrijven voor hun steun. Alvast hartelijk dank, "Luuster Efkes" ïeouoi Sec*; K Thinaen-Verliiu arugpnd 1 581m V«ul«n Tel 047S0~10S0f

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 19