5 Katholieke Bond van Ouderen afd. Leunen, KIENEN KIENEN KIENEN USMU KIENEN. Op Maandag 29 Augustus om 20.00 uur houden wij weer een grote kien- avond in gemeenschapshuis "de Brink",ten bate van de kas. De prijzen zijn weer met grote zorg gekozen en het is zeker de moeite waard om een kans te komen wagen om een van deze mooie prijzen in de wacht te slepen. Breng gerust vrienden en bekenden mee,want deze avond is niet alleen voor ouderen maar voor iedereen die het goed voorheeft raet ouderen. Nogmaals dames en heren iedereen is van harte welkom. Bij voorbaat wensen wy alle deelnemers veel succes en een gezellige avond Denken jullie nog aan de opgave voor Kevelaar en viel voor 20 Augustus, (zie Ryuper van vorige week.) Meer Bewegen voor Ouderen. Nog een paar weken en de vacantia 1994 is weer voorbij,We hebben alles, aal volop kunnen genieten van een zeldzame mooie zomer en de tijd dat we weer andere bezigheden hebben ligt weer voor ons. Een van deze bezigheden is-meer bewegen in sport en spel. We denken dan met name aan koerssba.l,volksdansen en gymnastiek. Praat eens met kennissen over het belang van M.B.v.O.en de mogelijk heden welke geboden worden.Loop eens vrijblijvend binnen en sluit u aan bij een van onze groepen. Met volksdansen starten we weer öp 6 September om 16.00 uur ..(de Brink) Onze gymnastiekclub begint op 7September om 9.30 uur. L.V.B. Afd.Leunen, Op dinsdag 23 Augustus gaan we voor de laatste keer in dit seizoen 1savonds fietsen. Vertrektijd 19,00 Uur aan "de Brink", Heel waarschijnlijk volgt er in september nog een middag dat we gaan fietsen.De datum wordt tijdig bekend gemaakt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6